Kalnos mirusi atrasta iepriekš bezvēsts pazudusī spāņu olimpiskā čempione slēpošanā

Pievienot komentāru
Kalnos mirusi atrasta iepriekš bezvēsts pazudusī spāņu olimpiskā čempione slēpošanā
ZUMAPRESS/SCANPIX

Kalnos pie Madrides mirusi atrasta Spānijas pirmā ziemas olimpisko spēļu čempione Blanka Fernandesa Očoa, kura pirms 11 dienām tika pasludināta par bezvēsts pazudušu.

Bijušās slēpotājas mirstīgās atliekas atrastas ”La Penota” kalna smailē, kas atrodas netālu no Sersedijas pilsētas uz ziemeļiem no Spānijas galvaspilsētas Madrides.

Izmeklēšanai pietuvināti avoti vēsta, ka nāves iemesls varētu būt bijis kritiens, jo slēpotājas galvā konstatētas traumas.

Fernandezas Očoa meklēšanas procesā tika iesaistīti apmēram 100 nacionālās policijas darbinieki, 100 civilsardzes darbinieki un 60 brīvprātīgie, kā arī 11 municipālie policisti. Tāpat tikuši izmantoti helikopteri, droni, suņi, zirgi, kas palīdzējis pārvietoties kalnainajā apkaimē.

Pēdējo reizi sportiste dzīva manīta tika 24. augustā lielveikalā, no kura nedaudz vēlāk viņa virzījusies uz apgabalu, kur atrasta mirusi. Viņas radinieki sākuši uztraukties pēc tam, kad Fernandesa Očoa vakarā nav atgriezusies mājās un neatbildējusi uz telefona zvaniem.