Komentāri
Kāds bija iemesls Samoilova/Šmēdiņa zaudējumam PK posma izslēgšanas turnīrā?
Foto: F64

Latvijas pludmales volejbola vadošais duets Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš ceturtdien Floridā cieta neveiksmi Pasaules kausa posma – Fortloderdeilas “Major” – izslēgšanas turnīra pirmās kārtas mačā, ko uz brīdi pārtrauca pamatīgs negaiss.

Ar otro numuru izliktie Samoilovs un Šmēdiņš ar 0-2 (19:21, 19:21) piekāpās vāciešiem Markusam Bekermanam un Larsam Flīgenam, kuriem ir dots vien ar 19.numurs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau pirmais sets Latvijas vadošajam pludmales volejbola pārim nebija diez ko veiksmīgs, jo visu laiku nācās atrasties iedzinējos ar pāris punktu starpību un beigās piekāpties ar 19:21. Tiesa, pirms tam pretinieki neizmantoja trīs setbumbas pēc kārtas, kas Samoilovam/Šmēdiņam ļāva pietuvoties un atjaunot intrigu.

Savukārt otrais sets jau aizritēja punkts punktā, bet tehniskajā pārtraukumā Latvijas pāris devās ar vadību 11:10. Laukumā arī pēc tam turpinājās līdzvērtīga spēle, taču laikapstākļi bija krietni pasliktinājušies un, rezultātam otrajā setā esot 18:18, mačs tika pārtraukts. Pēc nepilnas stundas sportisti atgriezās laukumā un atsāka spēli, taču turpinājums Samoilovam/Šmēdiņam nebija sekmīgs un tika piedzīvots zaudējums. Līdz ar to Latvijas duets šo turnīru noslēguši dalītā 17.vietā.

Foto

Foto: Latvijas duets dramatiskā cīņā zaudē Brazīlijas sportistiem Rio olimpiskajās spēlēs

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl