Komentāri
Kādreizējā NFL zvaigzne Ernandess cietumā izdarījis pašnāvību
Foto: REUTERS/SCANPIX

Kādreizējā Nacionālās amerikāņu futbola līgas (NFL) zvaigzne Ārons Ernandess cietumā izdarījis pašnāvību, ziņo ASV mediji, citējot Masačūsetsas Labošanas iestāžu departamentu.

Ernandess, kurš no dzīves šķīrās 27 gadu vecumā, pirms diviem gadiem tika notiesāts uz mūžu par slepkavību. Viņš aiz restēm atradās jau kopš 2013. gada jūnija, kad pie viņa mājām tika atrasts nošauts 27 gadus vecais viņa komandas biedrs Odins Loids. 2014.gada maijā pret Ernandesu izvirzīja apsūdzības vēl divu slepkavību lietā, bet pagājušajā nedēļā viņš tika attaisnots, taču viņam tik un tā bija jāizcieš mūža ieslodzījums par Loida slepkavību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ernandess tika uzskatīts par NFL uzlecošo zvaigzni un viņam ar Jaunanglijas “Patriots” komandu bija noslēgts kontrakts aptuveni 40 miljonu dolāru (toreiz 29,5 miljonu eiro) vērtībā.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl