Komentāri
Kādreizējā NFL zvaigzne Ernandess cietumā izdarījis pašnāvību
Foto: REUTERS/SCANPIX

Kādreizējā Nacionālās amerikāņu futbola līgas (NFL) zvaigzne Ārons Ernandess cietumā izdarījis pašnāvību, ziņo ASV mediji, citējot Masačūsetsas Labošanas iestāžu departamentu.

Ernandess, kurš no dzīves šķīrās 27 gadu vecumā, pirms diviem gadiem tika notiesāts uz mūžu par slepkavību. Viņš aiz restēm atradās jau kopš 2013. gada jūnija, kad pie viņa mājām tika atrasts nošauts 27 gadus vecais viņa komandas biedrs Odins Loids. 2014.gada maijā pret Ernandesu izvirzīja apsūdzības vēl divu slepkavību lietā, bet pagājušajā nedēļā viņš tika attaisnots, taču viņam tik un tā bija jāizcieš mūža ieslodzījums par Loida slepkavību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ernandess tika uzskatīts par NFL uzlecošo zvaigzni un viņam ar Jaunanglijas “Patriots” komandu bija noslēgts kontrakts aptuveni 40 miljonu dolāru (toreiz 29,5 miljonu eiro) vērtībā.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl