Kādas tenisa zvaigznes sagaida Ostapenko ceļā uz pasaules tenisa kalna virsotni?

Komentāri
Kādas tenisa zvaigznes sagaida Ostapenko ceļā uz pasaules tenisa kalna virsotni?
Foto: REUTERS/SCANPIX

WTA sezonas noslēguma turnīrā, kurā piedalīsies astoņas spēcīgākās planētas tenisistes, savu meistarību rādīs arī mūsu Aļona Ostapenko.

Turnīrs sāksies jau svētdien – 22.oktobrī, Singapūrā. “WTA Finals” tiek aizvadīts katru gadu un tajā piedalās konkrēta gada astoņas labākās spēlētājas no pasaules ranga. Visas spēlētājas sadalītas divās grupās – pa četrām katrā no tām. Aļona savā apakšgrupā tiksies ar spānieti Garvinji Mugurusu, čehieti Karolīnu Plīškovu un pieredzējušo Venusu Viljamsu no ASV, bet sarkanajā grupā cīnīsies pasaules ranga līdere Simona Halepa no Rumānijas, ukrainiete Jeļina Svitoļina, Karolīna Vozņacki no Dānijas un francūziete Karolīne Garsija.

Foto: visas daiļās turnīra dalībnieces

Tikai 20 gadus jaunā latviete šogad izcīnījusi divus titulus – Parīzē un Seulā, turklāt Francijā uzvarēts prestižajā ”French Open”. Šogad mūsu tenisiste uzvarējusi 47 dueļos, bet 18 reizes piekāpusies pretiniecēm. Mūsu tenisiste šogad visos turnīros izcīnījusi vairāk nekā trīs ar pusi miljonus dolāru (3,694,026).

Visas iespējamās Ostapenko pretinieces

1.

Garvinji Mugurusa (šī gada uzvaru – zaudējumu bilance 46-19)

Foto: AFP/LETA

2.

Karolīna Plīškova (šī gada uzvaru – zaudējumu bilance 51-16)

Foto: AFP/LETA

3.

Venusa Vilijamsa (šī gada uzvaru – zaudējumu bilance 35-12)

Foto: AFP/LETA

No šī gada turnīra dalībniecēm visvairāk “WTA Finals” aizvadījusi Vozņacki, kura piedalījusies četrās sezonas noslēguma sacensībās. Halepa startējusi trijos sezonas noslēguma turnīros, Mugurusas un V.Viljamsas kontā ir divas sacensības, bet Plīškova piedalījusies vienu reizi. Savukārt Ostapenko, Garsija un Svitoļina sezonas noslēguma turnīrā būs debitantes.

4.

Simona Halepa (šī gada uzvaru – zaudējumu bilance 44-15)

Foto: AFP/LETA

5.

Jeļina Svitoļina (šī gada uzvaru – zaudējumu bilance 55-12)

Foto: REUTERS/LETA

6.

Karolīna Vozņacki (šī gada uzvaru – zaudējumu bilance 56-20)

Foto: AFP/LETA

Ievērības vērts fakts – kopējais balvu fonds WTA sezonas noslēguma turnīrā uz astoņām spēlētājām būs septiņi miljoni ASV dolāru. Turklāt pat pēdējās vietas ieguvēja saņems noteiktu naudas summu. Uzvarētāja var pat nopelnīt nedaudz vairāk par diviem miljoniem, taču tas atkarīgs no uzvaru skaita turnīrā.

7.

Karolīne Garsija (šī gada uzvaru – zaudējumu bilance 46-20)

Foto: EPA/LETA

Lasi vēl