Komentāri
Kādas tenisa zvaigznes sagaida Ostapenko ceļā uz pasaules tenisa kalna virsotni?
Foto: REUTERS/SCANPIX

WTA sezonas noslēguma turnīrā, kurā piedalīsies astoņas spēcīgākās planētas tenisistes, savu meistarību rādīs arī mūsu Aļona Ostapenko.

Turnīrs sāksies jau svētdien – 22.oktobrī, Singapūrā. “WTA Finals” tiek aizvadīts katru gadu un tajā piedalās konkrēta gada astoņas labākās spēlētājas no pasaules ranga. Visas spēlētājas sadalītas divās grupās – pa četrām katrā no tām. Aļona savā apakšgrupā tiksies ar spānieti Garvinji Mugurusu, čehieti Karolīnu Plīškovu un pieredzējušo Venusu Viljamsu no ASV, bet sarkanajā grupā cīnīsies pasaules ranga līdere Simona Halepa no Rumānijas, ukrainiete Jeļina Svitoļina, Karolīna Vozņacki no Dānijas un francūziete Karolīne Garsija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: visas daiļās turnīra dalībnieces

Tikai 20 gadus jaunā latviete šogad izcīnījusi divus titulus – Parīzē un Seulā, turklāt Francijā uzvarēts prestižajā ”French Open”. Šogad mūsu tenisiste uzvarējusi 47 dueļos, bet 18 reizes piekāpusies pretiniecēm. Mūsu tenisiste šogad visos turnīros izcīnījusi vairāk nekā trīs ar pusi miljonus dolāru (3,694,026).

Visas iespējamās Ostapenko pretinieces

1.

Garvinji Mugurusa (šī gada uzvaru – zaudējumu bilance 46-19)

Foto: AFP/LETA

2.

Karolīna Plīškova (šī gada uzvaru – zaudējumu bilance 51-16)

Foto: AFP/LETA

3.

Venusa Vilijamsa (šī gada uzvaru – zaudējumu bilance 35-12)

Foto: AFP/LETA

No šī gada turnīra dalībniecēm visvairāk “WTA Finals” aizvadījusi Vozņacki, kura piedalījusies četrās sezonas noslēguma sacensībās. Halepa startējusi trijos sezonas noslēguma turnīros, Mugurusas un V.Viljamsas kontā ir divas sacensības, bet Plīškova piedalījusies vienu reizi. Savukārt Ostapenko, Garsija un Svitoļina sezonas noslēguma turnīrā būs debitantes.

4.

Simona Halepa (šī gada uzvaru – zaudējumu bilance 44-15)

Foto: AFP/LETA

5.

Jeļina Svitoļina (šī gada uzvaru – zaudējumu bilance 55-12)

Foto: REUTERS/LETA

6.

Karolīna Vozņacki (šī gada uzvaru – zaudējumu bilance 56-20)

Foto: AFP/LETA

Ievērības vērts fakts – kopējais balvu fonds WTA sezonas noslēguma turnīrā uz astoņām spēlētājām būs septiņi miljoni ASV dolāru. Turklāt pat pēdējās vietas ieguvēja saņems noteiktu naudas summu. Uzvarētāja var pat nopelnīt nedaudz vairāk par diviem miljoniem, taču tas atkarīgs no uzvaru skaita turnīrā.

7.

Karolīne Garsija (šī gada uzvaru – zaudējumu bilance 46-20)

Foto: EPA/LETA

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl