Kā topošie Ščerbatihi un Kohas piedalījās svarcelšanas sacensībās

Komentāri
Kā topošie Ščerbatihi un Kohas piedalījās svarcelšanas sacensībās
Foto: Juris Presņikovs

18. februārī sporta namā ”Centrs” notika sporta skolas ”Spars” atklātās pārbaudes sacensības svarcelšanā, kurās piedalījās arī sportisti no Saldus, Dobeles, Ludzas.

Lūk, galerija ar bērnu piedalīšanos svarcelšanas sacensībās!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Pateicoties treneru Andruškēviča un Ščerbatiha profesionālajam darbam un lieliskajām sporta bāzēm Ventspils ir izveidojusies par Latvijas svarcelšanas centru, kuru finansiāli atbalsta Ventspils pašvaldība, ik gadu piešķirot finansējumu vairāk nekā EUR 18 000 apmērā. Sadarbībā ar Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministriju arī Ventspils pilsētā tiek īstenots augstas klases sportistu sagatavošanas centra pilotprojekts svarcelšanā, kurā iekļauti 8 sportisti. Vislabākos panākumus svarcelšanā guvuši Artūrs Plēsnieks (Riodežaneiro Olimpiskās spēles 8.vieta un Eiropas čempionāts 1.vieta), Rebeka Koha (Riodežaneiro Olimpiskās spēles 4.vieta, Eiropas pieaugušo čempionāts 3.vieta un Eiropas U-20 čempionāts 1.vieta), R.Suharevs (Eiropas U-17 čempionāts 1.vieta un Eiropas U-20 čempionāts 2.vieta).

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl