Kā topošie Ščerbatihi un Kohas piedalījās svarcelšanas sacensībās

Komentāri
Kā topošie Ščerbatihi un Kohas piedalījās svarcelšanas sacensībās
Foto: Juris Presņikovs

18. februārī sporta namā ”Centrs” notika sporta skolas ”Spars” atklātās pārbaudes sacensības svarcelšanā, kurās piedalījās arī sportisti no Saldus, Dobeles, Ludzas.

Lūk, galerija ar bērnu piedalīšanos svarcelšanas sacensībās!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Pateicoties treneru Andruškēviča un Ščerbatiha profesionālajam darbam un lieliskajām sporta bāzēm Ventspils ir izveidojusies par Latvijas svarcelšanas centru, kuru finansiāli atbalsta Ventspils pašvaldība, ik gadu piešķirot finansējumu vairāk nekā EUR 18 000 apmērā. Sadarbībā ar Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministriju arī Ventspils pilsētā tiek īstenots augstas klases sportistu sagatavošanas centra pilotprojekts svarcelšanā, kurā iekļauti 8 sportisti. Vislabākos panākumus svarcelšanā guvuši Artūrs Plēsnieks (Riodežaneiro Olimpiskās spēles 8.vieta un Eiropas čempionāts 1.vieta), Rebeka Koha (Riodežaneiro Olimpiskās spēles 4.vieta, Eiropas pieaugušo čempionāts 3.vieta un Eiropas U-20 čempionāts 1.vieta), R.Suharevs (Eiropas U-17 čempionāts 1.vieta un Eiropas U-20 čempionāts 2.vieta).

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl