Komentāri
Kā tika aizvadīts “Ghetto Games” turnīrs 9000 kilometrus no Grīziņkalna
Foto: Rolands Rekke (Ghetto TV) ()

“Ghetto Games” komanda 8 cilvēku sastāvā ir devusies uz Filipīnas galvaspilsētu Manilu, lai pētītu vietējās ielu sporta aktivitātes, vadītu basketbola un ielu deju treniņus, kā arī tiktos ar vietējiem līderiem, lai veidotu pasaules mēroga ielu sporta un kultūras kopienu.

“Gheto Games” Filipīnās, leģendārajā Tenement namā Tagigā, aizvadīja savu pirmo “Ghetto Games” turnīru ”From Riga to Manila”.

Lūk, ar saviem iespaidiem par aizvadīto turnīru dalās “Ghetto Basket” uzvarētājs Jānis Āre: ”Bija interesanti uzspēlēt pret maziem un par mums ātrākiem džekiem, kuriem driblēšanas prasmes ir ļoti augstā līmenī! Pats basketbola stils pavisam atšķirīgs no Eiropas basketbola, tendēts uz 1 pret 1 spēli un samērā sliktu aizsardzību. Reāli bija vieni spēcīgi pretinieki, kuri varēja pacīnīties ar mums, pārējiem nebija variantu, jo auguma pārsvars, metiena precizitāte un basketbola izpratne kā tāda bija mūsu priekšrocība. Kopumā turnīrs bija organizēts ļoti labi.

Foto

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl