Komentāri
Kā tika aizvadīts “Ghetto Games” turnīrs 9000 kilometrus no Grīziņkalna
Foto: Rolands Rekke (Ghetto TV) ()

“Ghetto Games” komanda 8 cilvēku sastāvā ir devusies uz Filipīnas galvaspilsētu Manilu, lai pētītu vietējās ielu sporta aktivitātes, vadītu basketbola un ielu deju treniņus, kā arī tiktos ar vietējiem līderiem, lai veidotu pasaules mēroga ielu sporta un kultūras kopienu.

“Gheto Games” Filipīnās, leģendārajā Tenement namā Tagigā, aizvadīja savu pirmo “Ghetto Games” turnīru ”From Riga to Manila”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lūk, ar saviem iespaidiem par aizvadīto turnīru dalās “Ghetto Basket” uzvarētājs Jānis Āre: ”Bija interesanti uzspēlēt pret maziem un par mums ātrākiem džekiem, kuriem driblēšanas prasmes ir ļoti augstā līmenī! Pats basketbola stils pavisam atšķirīgs no Eiropas basketbola, tendēts uz 1 pret 1 spēli un samērā sliktu aizsardzību. Reāli bija vieni spēcīgi pretinieki, kuri varēja pacīnīties ar mums, pārējiem nebija variantu, jo auguma pārsvars, metiena precizitāte un basketbola izpratne kā tāda bija mūsu priekšrocība. Kopumā turnīrs bija organizēts ļoti labi.

Foto

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl