Komentāri
Kā tika aizvadīts “Ghetto Games” turnīrs 9000 kilometrus no Grīziņkalna
Foto: Rolands Rekke (Ghetto TV) ()

“Ghetto Games” komanda 8 cilvēku sastāvā ir devusies uz Filipīnas galvaspilsētu Manilu, lai pētītu vietējās ielu sporta aktivitātes, vadītu basketbola un ielu deju treniņus, kā arī tiktos ar vietējiem līderiem, lai veidotu pasaules mēroga ielu sporta un kultūras kopienu.

“Gheto Games” Filipīnās, leģendārajā Tenement namā Tagigā, aizvadīja savu pirmo “Ghetto Games” turnīru ”From Riga to Manila”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lūk, ar saviem iespaidiem par aizvadīto turnīru dalās “Ghetto Basket” uzvarētājs Jānis Āre: ”Bija interesanti uzspēlēt pret maziem un par mums ātrākiem džekiem, kuriem driblēšanas prasmes ir ļoti augstā līmenī! Pats basketbola stils pavisam atšķirīgs no Eiropas basketbola, tendēts uz 1 pret 1 spēli un samērā sliktu aizsardzību. Reāli bija vieni spēcīgi pretinieki, kuri varēja pacīnīties ar mums, pārējiem nebija variantu, jo auguma pārsvars, metiena precizitāte un basketbola izpratne kā tāda bija mūsu priekšrocība. Kopumā turnīrs bija organizēts ļoti labi.

Foto

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl