Komentāri

Talantīgā Latvijas tenisiste Aļona Ostapenko savos sociālajos tīklos ievietoja video, kurā redzams kā sportiste aizvada savus treniņus tālajā Amerikā.

Ostapenko sestdien Čārlstonas WTA “Premier” sērijas turnīrā vienspēļu pusfinālā otrajā setā nespēja nosargāt pārsvaru un zaudēja pieredzējušai Horvātijas sportistei Mirjanai Lučičai-Baroni, tāpēc šajā duelī būs nepieciešams izšķirošais trešais sets. Ostapenko pārliecinoši uzvarēja pirmajā setā ar 6-3, bet otrajā setā nespēja izservēt maču, pēc tam setu zaudējot ar 5-7.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Foto

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 4

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl