Kā latvietis Doršs kļuva par pasaulslavenās vijolnieces Vanesas Mejas treneri

Pievienot komentāru
Kā latvietis Doršs kļuva par pasaulslavenās vijolnieces Vanesas Mejas treneri
FOTO NO PERSONĪGĀ ARHĪVA

7. decembra Overtime TV raidījumā pie sporta ekspertiem Valda Valtera, Armanda Pučes un Gunta viesojās Latvijas kalnu slēpošana izlases galvenais treneris Dinārs Doršs. Speciālists pastāstīja par nejaušo pasaulslavenās vijolnieces Vanesas Mejas trenēšanu olimpiskajās spēlēs, gan to, ko ieguvis, strādājot ASV izlases sistēmā, gan par Latvijas kalnu slēpošanas nākotni.

Dinārs jau piecus gadus ir ASV kalnu slēpošanas izlases treneris tās sagatavošanās posmā. Mūsu treneris izstāsta par saviem pienākumiem šajā darbā. Uz Armanda jautājumu, ko viņš ir ieguvis, esot kopā ar ASV kalnu slēpotājiem, Dinārs atbild, – droši vien to pašu, ko basketbola treneris iegūtu, esot NBA sistēmā.

Foto: Dinārs Doršs, kalni un zvaigznes

“Atliek vien ieskatīties pasaules rangā, lai varētu secināt, ka Latvijas kalnu slēpotāju sniegums progresē ļoti strauji. Nav nozīmes no kurienes ir sportists, vajadzīgs tikai darbs un pacietība, ” pastāstīja Doršs. Vēl Latvijas izlases treneris sacīja, ka pie mums aug vairāki talanti, kuri nākotnē varētu sevi labi pierādīt arī starptautiskās sacensībās.

Video: Dinārs Doršs viesojas Overtime TV