Kā latviešu talantīgā svarcēlāja Koha aizvada treniņnometni Turcijā

3 komentāri
Kā latviešu talantīgā svarcēlāja Koha aizvada treniņnometni Turcijā
Foto no privātā arhīva

Otrdien, 5.jūnijā latviešu svarcēlāja Rebeka Koha kopā ar vēl trīs sportistiem un treneri Eduardu devās uz treniņnometni Turcijā.

Rebeka Koha, Armands Mežinskis un Ritvars Suharevs gatavojas Junioru pasaules čempionātam, kas risināsies Uzbekistānā, Taškentā. Kohas starts ir gaidāms 9. jūlijā, savukārt pārējo sportistu starts dienu vēlāk. Ceturto sportistu Vadimu Koževņikovu treneris ņēma līdzi, lai mainītu treniņu apstākļus un ieviestu dažādību svarcēlāju ikdienas režīmā.

Turcijā sportistu kompānija pavadīja nedēļu.

Rebeka Koha

Treniņus šeit izturēt bija nedaudz grūtāk gaisa temperatūras dēļ, kas salīdzinoši ar Latviju ir diezgan augstāka, siltuma ietekmē ķermens ātrāk nogura!

Lūk, neliels video fragments no treniņa aizkulisēm!

Rebeka padalījās arī ar savas dienas plāniem

Rebeka Koha

8:00 no rīta tika veikta rīta rosme- devāmies uz zāli nedaudz iesildīties, taisījām pievilkšanos, atspiešanos, spiešanu ar stieni, vienkārši uz matrača pastiepāmies, lai pamostos, kā arī pirmdien, trešdien un piektdien kopā ar Armandu taisījām pietupienus ar stieni. Vēlāk sekoja brokastis un neliela atpūta pirms pirmā treniņa.

Pirmajā treniņā sportisti taisīja raušanas vairākus veidus, vilkmi, pievilkšanos, vēderpresi un stiepšanās. Pēc treniņa nogurušie svarcēlāji devās pie viesnīcas baseina izpeldēties, kā arī pasauļoties. Pēc pusdienām un diendusas klāt jau bija nākamais treniņš, kur tika piestrādāt pie grūšanas vingrinājumiem vilkmēm, pietupieniem un atspiešanos.

Rebeka Koha

Pusastoņos vakarā devāmies vakariņās un tad, ko nu katrs vēlējās darīt- skatīties seriālu, ”sērfot” internetā, spēlēt galda spēles- kārtis vai sazvanīties ar mājiniekiem.

3 komentāri