Komentāri
Jurkevičs un Marhele uzvar Daugavpils pusmaratonā
Foto: LETA

Par Daugavpils pusmaratona uzvarētājiem svētdien kļuva olimpietis Dmitrijs Jurkevičs un Ilona Marhele.

Pusmaratona distancē vīriešiem vien šonedēļ treniņnometni noslēgušais ārzemēs noslēgušais Jurkevičs savā dzimtajā pilsētā finišēja pēc stundas, sešām minūtēm un 47 sekundēm, bet 18 sekundes viņam piekāpās Jānis Girgensons.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr trešo vietu guvušais Kristaps Vējš-Āboliņš uzvarētājam jau zaudēja gandrīz trīs minūtes.

Dāmu konkurencē Riodežaneiro olimpisko spēļu dalībniece Marhele finišēja pēc stundas, 20 minūtēm un piecām sekundēm, par 72 sekundēm apsteidzot Anitu Kažemāku, kamēr trešā bija Lelde Neimande.

Šis bija pašmāju vērienīgākā skriešanas seriāla “Bigbank Skrien Latvija” sezonas trešais posms. Pirmajos divos etapos Liepājā un Rēzeknē dāmu konkurencē labākā bija Kažemāka, bet vīriem uzvaras iepriekš guva lietuvietis Valds Dopolsks un Latvijas olimpietis Valērijs Žolnerovičs.

Šosezon skriešanas seriālā “Skrien Latvija” posmu skaits pieaudzis līdz astoņiem. Sezona turpināsies 17. un 18.jūnijā ar Ventspils Piedzīvojumu parka maratonu, bet pēc tam būs arī Jelgavas nakts pusmaratons, Kuldīgas pusmaratons, Valmieras maratons un Siguldas pusmaratons.

Šī “Skrien Latvija” seriālam ir jau sestā sezona. Pērn par seriāla kopvērtējuma uzvarētājiem kļuva Dmitrijs Serjogins un Lelde Neimande, bet sacensības kopumā pulcēja vairāk nekā 22 000 dalībnieku.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl