Komentāri

Britu bokseris Kriss Jūbenks juniors Pasaules boksa supersērijas 2.vidējā svara ceturtdaļfinālā ar nokautu 3.raundā uzvarēja turku bokseri Avni Jildirimu. Pusfinālā Jūbenks tiksies ar Džordža Grouvsa un Džeimija Koksa cīņas uzvarētāju.

Kriss Jūbenkss juniors jau pirmajā raundā aizsūtīja Avni Jildirimu nokdaunā. Otrajā raundā turku bokseris atguvās, tomēr 3.raunda vidū

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pusfinālā Jūbenks tiksies ar Džordža Grouvsa un Džeimija Koksa cīņas uzvarētāju, kas 14.oktobrī notiks Londonā.

Video: Jūbenks juniors satriec Avni Jildirimu

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl