Jēkabpils “Lūši” volejbolisti trijos setos piekāpjas Tallinas “Selver”

Pievienot komentāru
Jēkabpils “Lūši” volejbolisti trijos setos piekāpjas Tallinas “Selver”
JĒKABPILS LŪŠI

Jēkabpils “Lūši” svētdien savā laukumā “Credit24” meistarlīgas spēlē savā laukumā ar 0:3 Tallinas “Selver” pārākumu.

“Lūšiem” desmit punktus guva Kristaps Šmits, deviņus – Vladislavs Blumbergs un astoņus Zigurds Adamovičs. Pretiniekiem 19 punktus sarūpēja Renē Tepans, kurš četrus no tiem guva ar netveramām servēm.

Sestdien mačs ar “Selver” Jūrmalā bija paredzēts “RTU Robežsardze”/”Jūrmala” volejbolistiem, taču komandā konstatēta saslimšana ar Covid-19, un vienībā uzsākta pašizolācija.

Līgas vadībā ar 32 punktiem 13 cīņās ir “Saaremaa”. 24 punkti 14 mačos un ceturtā vieta ir Jēkabpils “Lūšiem”, bet vēl par punktu mazāk 12 spēlēs ir “RTU Robežsardze”/”Jūrmala”. Sestā ir latviešu pārstāvētā “Parnu” ar 14 spēlēs sakrātajiem 19 punktiem. “Biolars”/”Jelgava” desmit mačos tikusi pie pieciem punktiem un ieņem astoto vietu, bet “Daugavpils Universitāte”/”Ezerzeme”, kura izcīnījusi divus punktus sešās spēlēs un ierindojas pirmspēdējā devītajā vietā, sezonu Baltijas līgā neturpinās.

Vīriešu konkurencē šogad “Credit24” Meistarlīgā piedalās desmit komandas – piecas no Igaunijas (Tartu “Bigbank”, “Parnu”, “Saaremaa”, Tallinas “Selver” un “TalTech”), četras no Latvijas (“Daugavpils Universitāte”/”Ezerzeme”, “RTU Robežsardze”/”Jūrmala”, Jēkabpils “Lūši” un “Biolars”/”Jelgava”), un dalībnieku vidū atkal ir Lietuvas pārstāvji – Klaipēdas “Amber Volley”.

Pērn marta beigās turnīra rīkotāji Covid-19 izplatības dēļ pieņēma lēmumu neizspēlēt “Final four” turnīru, kā rezultātā čempioni netika kronēti.