Jaunie skeletonisti Zunte un Netlaus Eiropas junioru čempionātā abi izcīna bronzu

0 Komentāru
Jaunie skeletonisti Zunte un Netlaus Eiropas junioru čempionātā abi izcīna bronzu
ROMĀNS KOKŠAROVS/ F64

Latvijas jaunie skeletonisti Krists Netlaus un Dārta Zunte sestdien Siguldas kamaniņu trasē izcīnīja bronzas godalgas Eiropas junioru čempionātā, kas vienlaikus ir arī Eiropas kausa etaps.

Divu braucienu summā par uzvarētāju kļuva krievs Jevgēņijs Rukosujevs, kurš par 0,09 sekundēm pārspēja Vladislavu Semjonovu, kamēr Netlaus uzvarētājam piekāpās par 0,19 sekundēm.

Latvietis abos braucienos uzrādīja trešo ātrāko laiku.

Vēl no Latvijas pārstāvjiem Mārtiņš Muižnieks bija sestais, bet junioru čempionāta ieskaitē viņam piektā pozīcija. Tikmēr 11.vietu starp 18 skeletonistiem ieņēma Elvis Veinbergs, bet starp junioru vecuma braucējiem viņš bija desmitais.

Tikmēr dāmu konkurencē pārliecinošu uzvaru sacensībās izcīnīja parasti Pasaules kausā startējošā krieviete Jūlija Kanakina, kura tuvāko konkurenti Janīnu Bekeri no Vācijas pamanījās apsteigt par 1,61 sekundi. Krievijas sportiste līdz ar to kļuva par Eiropas junioru čempioni, kamēr Bekere šajā vecuma grupā vairs neietilpst.

Trešā sacensībās un otrā Eiropas junioru čempionātā bija francūziete Agate Besāra, kurai sekoja latviete Zunte. Savukārt uzreiz aiz viņas bija vēl viena mājiniece Endija Tērauda.

Sievietēm startēja tikai 11 dalībnieces, no kurām finišu sasniedza 11.

No šiem sportistiem līdz šim lielākos panākumus guvis Netlaus, kurš pirms diviem gadiem Siguldā izcīnīja pasaules junioru čempionāta sudraba medaļu. Pērn viņš triumfēja Eiropas kausa kopvērtējumā, vienlaicīgi kļūstot par Eiropas junioru čempionu.

No plkst.14 cīņu par Eiropas junioru čempionāta medaļām uzsāks arī bobsleja divnieki.
0 Komentāru