Jau šo sestdien – Džošua un Takama ilgi gaidītā boksa cīņa

Komentāri
Jau šo sestdien – Džošua un Takama ilgi gaidītā boksa cīņa
Foto: PA Wire/PA Images/ SCANPIx

Piektdien, 27.oktobrī, un sestdien, 28. oktobrī, ”Viasat Sport Baltic” un video satura platforma ”Viaplay” pārraidīs Jurgena Brēmera un Roberta Branta Pasaules boksa supersērijas pēdējo ceturtdaļfinālu 2.vidējā svarā un Entonija Džošua cīņu ar Karlosu Takamu, kurā Džošua aizstāvēs savus Pasaules boksa asociācijas, Starptautiskās boksa federācijas un Starptautiskās boksa organizācijas titulus smagajā svarā.

Pasaules boksa supersērijas abās svara kategorijās atlikusi viena ceturtdaļfināla cīņa – vācietis Jurgens Brēmers Šverīnes Sporta un kongresu hallē tiksies ar amerikāni Robertu Brantu. 2016.gada oktobrī Brēmers zaudēja savu Pasaules boksa asociācijas titulu pussmagajā svarā cīņa ar amerikāni Neitanu Kleverliju, un Pasaules boksa supersērija vācietim ir iespēja atgriezties uz lielās skatuves. Roberts Brants ir 12 gadus jaunāks par savu pretinieku un līdz šim ir uzvarējis visās savās 22 cīņās, 15 no tām pabeidzot priekšlaicīgi.
Brits Entonijs Džošua cīņā ar kamērūniešu izcelsmes Francijas bokseri Karlosu Takamu aizstāvēs savus Pasaules boksa asociācijas, Starptautiskās boksa federācijas un Starptautiskās boksa organizācijas titulus smagajā svarā. Džošua ir Londonas olimpiskais čempions un, iespējams, šobrīd spēcīgākais pasaules bokseris smagajā svarā, kurš uzvarējis visās 19 profesionālajās cīņās. Takams līdz šim ir izcīnījis 35 uzvaras, piedzīvojis 3 zaudējumus un 1 cīņu beidzis neizšķirti.

Elviss Mihaiļenko, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Brants ir salīdzinoši jauns bokseris, kurš no savām 22 uzvarām 15 izcīnījis ar nokautu. Brēmers mēģinās izmantot savu lielo pieredzi, taču jāatceras, ka vācietis ir kā cauršauts pilots. Brēmers centīsies noturēties kājās visus 12 raundus, jo pēc punktiem tiesneši, visticamāk, uzvaru atdos viņam. Brantam cīņa jācenšas pabeigt priekšlaicīgi. Ja tas neizdosies, var sākt domāt par citu nodarbošanos.
Džošua, protams, ir cīņas favorīts. Tomēr Entonijam jārēķinās, ka Takams ir nogaidošs un viltīgs bokseris. Viņš var kādā brīdī eksplodēt. Džošua nevajadzētu kādā brīdī apjukt, kā viņš to izdarīja cīņā ar Kļičko. Takams zemu tur kreiso roku, to Džošu noteikti mēģinās izmantot. Savukārt Takams spēcīgi var uzsist ar kreiso no sāna – no tā jāuzmanās britam. ”

Bokss kanālā Viasat Sport Baltic un Viaplay platformā:

Piektdien, 27.oktobrī, 23:45 Jurgens Brēmers pret Robertu Brantu.
Sestdien, 28.oktobrī, 23:15 Entonijs Džošua pret Karlosu Takamu.

Lasi vēl