3 komentāri
Jau sestdien Rīgā atgriezīsies dzīvesstila rallijs ”Gumball 3000”! Iepazīsties ar programmu!
Foto: å©National Pictures / TopFoto

Ar ekskluzīvām automašīnām un pasaules mēroga slavenībām Rīgā atgriežas dzīvesstila rallijs ”Gumball 3000”, kurā šogad tieši Rīga izvēlēta par rallija starta pilsētu, dodot nebijušu iespēju gan rīdziniekiem, gan pilsētas viesiem Brīvības bulvārī klātienē aplūkot vairāk nekā 120 sporta automašīnas, kā arī satikt pasaules slavenības.

1. un 2. jūlijā norisināsies ikgadējais dzīvesstila ”Gumball 3000” rallijs, kas plašākai sabiedrībai pazīstams ar ekskluzīvām automašīnām, izsmalcinātām ballītēm un pasaules līmeņa slavenībām, kuras ik gadu apvienojas un dodas sešu dienu tūrē, mērojot 3000 jūdžu pa īpaši izvēlētu maršrutu. Šogad ”Gumball 3000” notiek Eiropā, un no Rīgas līdz grieķu Mikonas salai Egejas jūras krastā dosies vairāk nekā 120 ekskluzīvas automašīnas un 500 dalībnieki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Programma:
Sestdien, 1. jūlijā, no plkst. 10.00 līdz 22.00
12.00 pasākuma oficiālā atklāšana un dalībnieku ierašanās;
12.00-22.00 rallija dalībnieku automašīnu izstāde;
14.00-17.00 RED BULL BMX paraugdemonstrējumi (BERT RIBUL, Igaunija);
12.00-22.00 Rīgas Antīko mašīnu kluba automašīnu izstāde.

Svētdien, 2. jūlijā, no plkst. 10.00 līdz 14.00
rallija dalībnieku automašīnu izstāde;
11.00-13.00 dalībnieku starts ceļā uz Varšavu.

TOP komentāri

  • Ineta Grike
  • Līga Linde
  • Mārcis
    0 0 0

    Mārcis

    Kas tas tāds par Rīgas antīko mašīnu klubu. Zinu ka ir Latvijas antīko automobiļu klubs AAK, bet Rīgas antīko mašīnu klubu pat māte google nezin. Gaidu atbildi no Skaties.lv, jo atsauces uz citu informācijas avotu nav. Vai arī vairāk jāpievērš uzmanība teksta saturam. Varbūt arī kļūdos un tāds klubs eksistē, tad atvainojos.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl