Jau rīt sportiskākie latvieši piedalīsies vērienīgajā fitnesa pasākumā ”NTC Day”

Komentāri

Šo sestdien, 11. februārī, ”Arēnā Rīga” jau ceturto reizi notiks Latvijā vērienīgākais fitnesa pasākums – ”Nike Training Day”. Pērn pasākums pulcēja vairāk nekā 1000 dalībnieku, kuriem vēl tagad spilgtā atmiņā palikušas tik dažādās aktivitātes, uz kurām šogad aicinās labākie pašmāju un pasaulē atzīti fitnesa treneri.

Publicitātes foto

Ko sagaidīt no pasākuma?

Visas dienas garumā dalībniekiem tiks piedāvāts plašs nodarbību klāsts gan iesācējiem, gan pieredzējušiem fitnesa cienītājiem, sākot no augstas intensitātes treniņiem līdz muskuļus atslābinošiem vingrinājumiem. Neizpaliks aizraujošas cīņas nodarbības straujākai sirdsdarbībai, relaksējošas nodarbības ķermenim un funkcionālie treniņi iekšējās muskulatūras stiprināšanai. Lai gan pasākuma galvenā mērķauditorija ir sievietes, pasākumā tiks piedāvātas aktivitātes, kas neļaus garlaikoties arī kungiem.

Video: NTC Day 2015

Paralēli skatuves treniņu programmai pasākuma laikā visu dienu būs pieejamas aktivitāšu zonas ar dažādiem fitnesa vingrinājumiem, treniņu klasēm un nodarbību veidiem

Dienas programma un treneri

Arī šogad treniņu programmu pamatlicēji priecēs ar savu klātbūtni, aizvadot spēka, pārliecības, degsmes, prieka un enerģijas pilnas nodarbības un aktivitātes. Visas dienas garumā varēsi piedalīties gan muskuļus atslābinošās, gan augstas intensitātes nodarbībās. Fitnesa diena būs piesātināta ar pašiem labākajiem treneriem, pašu karstāko un motivējošāko atmosfēru. Iedvesmojies un izvēlies sev saistošākās treniņu aktivitātes!

Roberts Šteinbahers (bodyART dibinātājs un treneris) – karjeru iesācis kā dejotājs un horeogrāfs Ņujorkā, bijušais sporta vingrotājs, 20 gadu laikā saņēmis starptautiskas balvas, kā prezentētājtreneris, horeogrāfs, fitnesa eksperts un kā unikālo, slavenību atzīto treniņu programmu bodyART, deepWORK un BAX autors.

Publicitātes foto

BodyART nodarbības pamatā ir Iņ un Jaņ princips – ieelpa un izelpa, spēka un pilates vingrinājumi, tai chi, cigun jogas, fizioterapijas, japāņu do in, kā arī jaunizveidotas pozas. Visi bodyART vingrinājumi un pozas vienlaicīgi trenē vairākas muskuļu grupas un nodarbība ir vērsta uz cilvēka ķermeni kopumā. Katrs vingrinājums tiek apzināti saskaņots ar elpošanu un koncentrēšanos. Tā būs lieliska nodarbība, ja vēlaties būt lokans, iegūt lielisku ķermeņa plastiku, būt līdzsvarā, iegūt nevainojamu stāju un spēcīgu muskulatūru.

Maikls Dela Kruzs  – 1998. gada Vācijas vicečempions kikboksā vidējā svara kategorijā. KamiBo un Shadowboxing cīņu programmu grupu nodarbību autors. TOGU TJ treniņsistēmas izveidotājs. KamiBo FIGHT un KamBo 2.0 ”Be a warrior” ir cīņu nodarbība, kas apvieno eksplozīvā spēka un veiklības elementus. Tā vērsta uz sirdsdarbības stiprinošiem vingrinājumiem.

Publicitātes foto

Tomass Berghoffs  – starptautisks bodyART meistartreneris un mācībspēks. Stretch and Relax nodarbība attīsta cilvēka ķermeni, prātu un dvēseli kā vienotu veselumu. Atbrīvo muskuļus un prātu no nodarbību laikā uzkrātās spriedzes. Šī ir harmoniska nodarbība, ar balansa un stiepšanās vingrinājumiem, kas attīsta stāju, lokanību un muskuļu reljefu.

Džoslina Tompsone Rūla– sieviete bez robežām, ar 12 gadu pieredzi fitnesā. Trenere, kas iedvesmojusi miljoniem sievietes visā pasaulē. Endurance nodarbības elementi ir radīti tā, lai katra tava ķermeņa daļa kustētos ar lielāko iespējamo efektivitāti un tavs ķermenis kļūtu spēcīgāks, kāds tas jebkad bijis. Apvienojot fundamentālus kustību pamatus, šī nodarbība izaicinās spēku jūsos ar katru vingrinājuma atkārtojumu.

Lars Šulings  – īsts enerģijas lādiņš un kustību pavēlnieks. Uzlādēs NTC Day dalībniekus uz visiem 200%!
Nike Training Club (NTC) ir pasaules vadošo treneru radīta fitnesa nodarbība, fokusējoties uz funkcionalitāti un cilvēka ķermeņa kustības dinamiku. Streetdance Workout ļaus Tev aizrautīgi izkustēties, ja mīli deju, mūziku un Tev patīk būt brīvam savās kustībās. Šis deju treniņš ir kas nebijis! Tavs must-have!

Publicitātes foto

Katrīna Maidla – pilnvērtīga treniņu programma, kas savieno visus fitnesa elementus – kardio, muskuļu koordināciju, balansu un lokanību. Zumba ir treniņš, kas iedos emociju lādiņu līdz pat pavasarim, apkaro stresu un nogurumu! Nodarbība notiek brīvā un nepiespiestā gaisotnē. Dažādu deju kustību apvienojumi nostiprina visu ķermeņa muskulatūru, ieskaitot pašu svarīgāko muskuli – sirdi, tāpēc sagatavojies augstam enerģijas patēriņam.

Publicitātes foto

Dodies uz īpašajām fitnesa zonām, kur treneri vienlaikus būs tavi labākie draugi un lielākie ienaidnieki. Bet tici, Tu nespēsi apstāties!

Publicitātes foto

 

Vairāk informācijas meklē: http://niketrainingday.lv un http://www.sportlandmagazine.com/lat/category/ntc-day/

Lasi vēl