Komentāri
Japiņš pārvēlēts Riteņbraukšanas federācijas prezidenta amatā
Foto: F64

Latvijas Riteņbraukšanas federācijas prezidenta amatā ceturtdien pārvēlēts Igo Japiņš. Federācijas biedru balsojumā Japiņš guvis 39 balsis un ieguva tiesības amatu ieņemt vēl četrus gadus, bet par Lauri Špilleru atdotas 18 balsis.

Japiņš, kurš ir kādreizējais riteņbraucējs, treneris, kā arī uzņēmējs un sacensību organizators, par LFR prezidentu strādā kopš 2012.gada rudens, šajā amatā nomainot Ģirtu Rorbaku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr viņa konkurents Špillers ir pilna servisa reklāmas aģentūras SIA Alpha Baltic īpašnieks, kura vadībā pirms vairākiem gadiem tika nodibināta Latvijas riteņbraukšanas komanda Alpha Baltic-Maratoni.lv.

Pirms vēlēšanām Japiņš savā 2017.-2020.gada attīstības programmā vērsa uzmanību uz riteņbraukšanas sporta bāžu un sacensību rīkošanas attīstīšanu, kā arī pauda apņēmību strādāt pie treneru, tiesnešu, izlašu un federācijas darba uzlabošanas.

Tikmēr Špillers savā programmā bija vērsis uzmanību uz LRF budžeta sadali, jo pašlaik tā starp riteņbraukšanas veidiem esot nepamatota, un jaunu treneru trūkumam, kā arī tam, ka lēmumi federācijā šobrīd tiekot pieņemti pārāk vienpersoniski. Organizācijai tuvākajos gados esot jāstrādā pie finansējuma piesaistes, treneru motivācijas programmas izveides, riteņbraukšanas attīstības reģionos, jaunu talantu meklēšanas, sacensību rīkošanas un citiem uzdevumiem.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl