Japānas zvaigzne Osaka mājas olimpiādē neiekļūst tenisa turnīra ceturtdaļfinālā

REUTERS/SCANPIX

WTA ranga otrās pozīcijas īpašniece Naomi Osaka Tokijā notiekošo olimpisko spēļu turnīru pabeidza ar sakāvi trešajā kārtā jeb astotdaļfinālā, kur ar rezultātu 1:6, 4:6 kapitulēja čehietei Marketai Vondrušovai (WTA 42.).

Spēlējot pēc divu mēnešu pārtraukuma (kopš izstāšanās no “French Open”), Osaka olimpiādi sāka iespaidīgi, katrā no pirmajiem diviem mačiem zaudējot tikai piecos geimos, bet šodien pati spēja dabūt tikai piecus geimus, nespējo tikt galā ar čehu kreiles aizsardzību un dažādību.

Osaka zaudēja mača pirmajos četros geimos un 1. setu nespēja izglābt, bet 2. setā neilgi bija vadībā ar breiku (2:0). Vondrušova septītajā geimā pēc divām dubultkļūdām nokļuva iedzinējos ar 3:3 un 15:40. Čehiete abas breikbumbas atspēlēja ar “dropšotiem” – elementu, kas šodien tika izmantots daudz un produktīvi.

Japānas zvaigznei tās bija pēdējās breikbumbas mačā. Servējot pie 4:5, Osaka ar diviem spēcīgiem “forehand” uzbrukumiem atvairīja divas mačbumbas, ar divām kļūdām neizmantoja divas geimbumbas un ar vēl vienu sitienu autā pasniedza čehietei trešo mačbumbu. Vondrušova atvairīja vairākus Osakas “forehand” sitienus, Naomi beigās neprecīzi uzsita no neērtās puses, bumbiņu raidot autā.