Izaicini sevi ar Nike Training Club! Pietiek vingrināties, sāc trenēties!

0 Komentāru
Izaicini sevi ar Nike Training Club! Pietiek vingrināties, sāc trenēties!
Publicitātes foto

Ir iesācies jauns gads – ja esi viens no tiem, kurš šogad sev ir apsolījis sākt trenēties un kļūt par sportiska ķermeņa īpašnieku, tad šis izaicinājums ir domāts tieši tev!

Nike+ Training Club izaicinājums notiek 3 nedēļas, kur jūs gūsiet lielisku pieredzi un motivāciju no mūsu NTC treneriem, kā arī notiks treniņu uzskaite, par ko būs iespēja iegūt papildu bonusus no Nike.

Jūsu fiziskās spējas ir atkarīgas no jūsu fiziskās attīstības līmeņa. Fiziskā attīstība ir tas, kas atšķir treniņus no dažādu vingrojumu izpildes. Nejaušu vingrinājumu izpilde ir veltīga kustība. Trenēšanās mērķis ir kļūt ar katru dienu labākam. Trenēšanās ir personalizēts treniņplāns, kas ar laiku noved tuvāk Jūsu nospraustajam mērķim. Vienalga, cik augsts tas ir.

Kas Tev jādara?
1. Uzstādi sev mērķi!
2. Pārstāj vingrināties!
3. Pievienojies Nike+ Training Club izaicinājumam.
4. Sāc trenēties!

Kā var piedalīties Nike+ Training Club izaicinājumā?
Dodies uz sporta klubu ”Veselības Fabrika” Brīvības Gatvē 214M, 2.stāvā vai ieej sporta kluba mājaslapā www.vfabrika.lv un piesakies izaicinājumam;
Iepazīsties ar NTC izaicinājuma treniņu laikiem;
Sāc trenēties!

Nike+ Training Club izaicinājums notiek 3 nedēļas no 23. janvāra līdz 10. februārim pēc profesionālu NTC treneru sagatavota treniņplāna.

Treniņi notiks 4 reizes nedēļā:
Pirmdienās – 18:00
Otrdienās – 20:00
Ceturtdienās- 18:30
Piektdienās – 18:30

Tiekamies pirmajā treniņā jau 23.janvārī!
Pievienojies arī ”N+TC izaicinājums 2017” Facebook grupai!

Lūk, arī šī izaicinājuma vēstneši – bodibildinga un fitnes atlēte Vanesa Belova, sporta redaktore Viktorija Kamaza, kā arī Veselības Fabrikas treneri Mikus Embrekts un Kristaps Strods. Vēstnešu aktivitātēm vari sekot līdzi viņu sociālajos tīklos!

Foto: Nike Training Club vēstneši

Kādi būs ieguvumi?

Apmeklē 5 treniņus un saņem 30% atlaidi vienam pirkumam Nike veikalos – t/c Spice vai t/c Galerija Centrs.
Apmeklē 10 treniņus un saņem 40% atlaidi vienam pirkumam Nike veikalos – t/c Spice vai t/c Galerija Centrs.
Apmeklē visus 12 treniņus un saņem bezmaksas biļeti uz NTC Day pasākumu šī gada 11. februārī Arēnā Rīga. Vairāk informācija par pasākumu: http://niketrainingday.lv/

0 Komentāru