Īrija Sešu Nāciju izbraukuma mačā Edinburgā uzvar Skotiju

REUTERS/SCANPIX

Pagājušā gada Sešu nāciju regbija čempionāta uzvarētāji īri sestdien izbraukumā Edinburgā ar 22:13 uzvarēja skotus, savukārt Velsa ar 26:15 pārspēja Itāliju.

Skotus ar soda sitienu vadībā izvirzīja Greigs Leidlovs. Drīz gan īri izaudēto atguva – pēc mājnieku kļūdas, Konors Marejs ienesa bumbu ieskaites zonā. Pēc sešām minūtēm Džeikobs Stokdeils, pārvarot aizsardzības līniju, veica vēl vienu piezemējumu, panākot jau 12:3. Pēc Fina Rasela izrāviena Sems Džonsons dabūja bumbu ieskaites zonā, un pēc Leidlova realizācijas sitiena skoti samazināja rezultāta starpību – 10:12.

Otrajā puslaikā vienīgo piezemējumu pēc Džoija Karberija izrāviena izdarīja Kīts Ērls. Vēlāk Ladlovs apmainījās precīziem soda sitieniem, un Īrija svinēja uzvaru ar 22:13.