Komentāri

Profesionālās šautriņu mešanas korporācijas pasaules čempionāta pirmajā kārtā titula īpašnieks Garijs Andersons ar 3:0 uzvarēja Marku Frostu, bet Džeimijs Luiss ar 3:2 pārspēja Miku Makgovanu.

Spēlē starp Džeimiju Luisu Miku Makgovanu, gadījās rets kuriozs. 2.seta 2.legā punkti tika gūti īpatnējā veidā. Makgovana trešā šautriņa šķērsām iesprūda starp pirmajām divām un tomēr nedaudz pieskārās 12 punktu lauciņam, un to ieskaitīja Makgovanam, neskatoties uz to, ka šautriņa neiedūrās mērķī! Visā spēlē uzvaru tomēr izcīnīja Luiss.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl