Komentāri

Profesionālās šautriņu mešanas korporācijas pasaules čempionāta pirmajā kārtā titula īpašnieks Garijs Andersons ar 3:0 uzvarēja Marku Frostu, bet Džeimijs Luiss ar 3:2 pārspēja Miku Makgovanu.

Spēlē starp Džeimiju Luisu Miku Makgovanu, gadījās rets kuriozs. 2.seta 2.legā punkti tika gūti īpatnējā veidā. Makgovana trešā šautriņa šķērsām iesprūda starp pirmajām divām un tomēr nedaudz pieskārās 12 punktu lauciņam, un to ieskaitīja Makgovanam, neskatoties uz to, ka šautriņa neiedūrās mērķī! Visā spēlē uzvaru tomēr izcīnīja Luiss.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl