Komentāri

Šogad Latvijas sportistes guvušas ļoti augstvērtīgus sasniegumus, tāpēc septiņcīņniece Laura Ikauniece-Admidiņa bijusi pārsteigta, otro gadu pēc kārtas saņemot Gada balvu sportā, sarunā pastāstīja vieglatlēte.

Šogad Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs latviete bija ceturtajā vietā, bet no pašai piederošā Latvijas rekorda viņa atpalika par nieka pieciem punktiem. Savukārt no bronzas medaļas Ikaunieci-Admidiņu šķīra 36 punkti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ceturtdien notikušajā Gada balvas sportā ceremonijā Ikauniece-Admidiņa tika nosaukta par Latvijas labāko sportisti.

“Visas nominētās meitenes bija pelnījušas šo balvu, man pat bija neliels pārsteigums,” pauda Ikauniece-Admidiņa. “Arī Rebeka Koha šo balvu bija pelnījusi. Prieks, ka mazais spridzeklītis dabūja vismaz uzlecošās zvaigznes balvu. Lai viņai veicas.”

Uz labākās sportistes balvai pretendēja arī svarcēlāja Koha, šķēpmetēja Madara Palameika, cīkstone Anastasija Grigorjeva un tenisiste Anastasija Sevastova.

Foto: Laura Ikauniece-Admidiņa met šķēpu

“Madara šogad triumfēja Dimanta līgā, bet Anastasija [Grigorjeva] ir Eiropas čempione. Skumji, ka Dimanta līga mums neskaitās tik prestižs pasākums, tomēr ceru, ka Madara dabūs vismaz gada vieglatlētes balvu, un tad varēs sapucēties tāpat kā es šodien,” par konkurentēm uz titulu stāstīja Ikauniece-Admidiņa.

Foto: Laura Ikauniece-Admidiņa Rio olimpiskajās spēlēs

Pēc Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm negaidīti sadarbību ar Ikaunieci-Admidiņu pārtrauca viņas pirmais treneris Andis Austrups, bet tagad septiņcīņnieci trenē igauņu speciālists Andrejs Nazarovs. Saņemot gada sportistes balvu sportiste izplūda asarās, atzīstot, ka bez Austrupa viņa to nebūtu ieguvusi. Tomēr vēlāk sarunā sportiste nevēlējās iedziļināties sīkumos par šķiršanos, paužot, ka “tas bija sen”.

Video: Laura Ikauniece-Admidiņa 800 m skrējienā

“Tagad caur ērkšķiem uz zvaigznēm gatavojamies jauniem mērķiem,” uzsvēra talantīgā sportiste. “Jauno treneri palīdzēja atrast menedžere. Treniņu procesā nav lielu izmaiņu, vienīgi ir lielāks attālums no Latvijas un lielāka braukāšana. Tagad daudz uzturos Igaunijā, maz Latvijā, bet kaut kas jāupurē mērķu labad.”

Ikauniece-Admidiņa gan uzsvēra, ka tieši ziemā Igaunijā trenēties ir ļoti patīkami, jo tur ir daudz labāki apstākļi nekā Latvijā. “Redzēsim kā būs vasarā. “Daugavas” stadionu sola taisīt ciet uz rekonstrukciju, tas nozīmē, ka Rīgā vispār nebūs, kur trenēties.”

“Pie jaunā trenera esam liela grupa, bet katrs nāk savā laikā, tāpēc visu grupu pat vēl neesmu redzējusi,” stāstīja Ikauniece-Admidiņa, paužot, ka treniņu grupas lielākā zvaigzne ir igauņu tāllēcēja Ksenija Balta.

Ar jauno grupu janvārī sportiste dosies uz treniņnometni Dienvidāfrikas Republikā (DĀR). “No latviešiem visbiežāk tur brauc Grīvas. Māsas teica, ka tur ir forši, silti, piemēroti apstākļi. Cerams, tā arī ir. Pēc tam februārī startēšu vairākās individuālajās sacensībās Igaunijā, bet vasaras sezonu sākšu ar tradicionālajiem mačiem Gecisā.”

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl