Igauniete Kontaveita Ostravas “WTA 500” sērijas turnīra finālā uzvar Sakari

AFP/SCANPIX

Pasaules 30.rakete igauniete Anete Kontaveita svētdien izcīnīja savu otro titulu šosezon un trešo savā karjerā, Ostravas “WTA 500” turnīra finālā uzvarot grieķieti Mariju Sakari ar 6-2, 7-5.

Līdz finālspēlei igauniete nebija zaudējusi nevienā setā visas nedēļas garumā. Viņai izdevās to turpināt arī finālspēlē, kurā uzvarēja ar ceturto numuru sacensībās izsēto grieķieti un ieguva līdz šim nozīmīgāko titulu savā karjerā.

Kontaveita savu pirmo WTA titulu izcīnīja 2017.gadā Hertogenbošā, kur finālā uzveica Krievijas tenisisti Natāliju Vihļancevu. Igaunijas labākajai  tenisistei vajadzēja četrus gadus, lai izcīnītu savu nākamo titulu, kas viņai izdevās šī gada augustā Klīvlendas “WTA 250” sērijas turnīrā, finālā pārspējot Rumānijas tenisisti Irinu Begu.

Sakari, kura pašlaik ir 12.pasaules rakete, šogad vēl nav izcīnījusi nevienu titulu.

Latvijas vadošā tenisiste Aļona Ostapenko šajā turnīrā otrajā kārtā piekāpās Sakari ar 4-6, 2-6.

Pagājušajā gadā Ostravas turnīrā uzvarēja baltkrieviete Arina Sabaļenka.

Jaunākie sporta video

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: IBF titula cīņa. Mairis Briedis pret Arturu Mannu

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. Rīgas ”Dinamo” – ”Neftekhimik”

Ir trešā uzvara pēc kārtas! Rīgas “Dinamo” pagarinājumā apspēlē Indraša ”Vityaz”

“Dinamo” apspēlē “Neftekhimik” un izcīna otro uzvaru pēc kārtas

Mairis Briedis pārliecinoši sakauj Mannu un nosargā savu IBF pasaules čempiona titulu

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. Rīgas ”Dinamo” – ”Sibir”

Pirmsspēles apskats: Indraša klubs pēdējās spēlēs buksē

Latvijas sportisti šaušanā gūst arvien jaunus panākumus

Briedis: Nekur nav tik labi kā mājās

Rozā kreklu spēlē Rīgas “Dinamo” revanšējas “Sibir” par zaudējumu Novosibirskā

Firminu ar trīs vārtiem palīdz „Liverpool“ izbraukumā sagraut „Watford“

Pirmsspēles apskats: “Neftekhimik” uz Rīgu atbraukuši pēc spilgta snieguma un uzvaras Helsinkos