Horvātijas volejbolistu uzvara pār Slovākiju tuvina Latviju izslēgšanas turnīram

0 Komentāru
Horvātijas volejbolistu uzvara pār Slovākiju tuvina Latviju izslēgšanas turnīram
INSTAGRAM

Horvātijas vīriešu volejbola izlase trešdien Tallinā izcīnīja uzvaru Eiropas čempionāta finālturnīra mačā un šīs spēles iznākums krietni palielināja Latvijas valstsvienībai izredzes kvalificēties “play-off”.

Horvātija D apakšgrupas mačā ar rezultātu 3-1 (25:27, 25:19, 25:19, 31:29) uzvarēja Slovākiju.

Lai iekļūtu “play-off”, latviešiem jācer, ka ceturtdien Vācija uzvarēs Slovākiju un Francija pārspēs Igauniju, kas ir ļoti ticami scenāriji.

D apakšgrupā pa deviņiem punktiem ir trīs spēles aizvadījušajai Francijai un četrus mačus nospēlējušajai Vācijai, kurām abām ir pa trim uzvarām. Trešā ar trīs uzvarām piecās spēlēs un septiņiem punktiem ir Horvātija, Latvijai četrās cīņās ir viena uzvara un pieci punkti. Četrus mačus aizvadījušajām Slovākijai un Igaunijai abām ir pa vienai uzvarai un trīs punktiem.

Noslēdzoties grupu turnīram, kā pirmais kritērijs vietu sadalē būs izcīnītās uzvaras, pēc tam gūtie punkti, uzvarēto/zaudēto setu attiecība, gūto/zaudēto mazo punktu attiecība un visbeidzot rezultāti savstarpējās cīņās.

Eiropas čempionāta finālturnīrs notiek Igaunijā, Somijā, Polijā un Čehijā, piedaloties 24 izlasēm, kas sadalītas četrās apakšgrupās. “Play-off” iekļūs katras grupas četras labākās komandas.

0 Komentāru