Komentāri
Holkomba bobsleja divnieks uzvar Pasaules kausa otrajā posmā Leikplesidas trasē
Foto: AFP/SCANPIX

ASV bobsleja pilots Stīvens Holkombs duetā ar stūmēju Semu Makgafī piektdien savā mājas trasē Leikplesidā uzvarēja Pasaules kausa otrā posma sacensībās divniekiem. Mājinieku favorīts Holkmobs bija ātrākais abos braucienos, divu braucienu summā par 0,27 sekundēm apsteidzot kanādieša Džastina Kripsa ekipāžu.

Tikmēr uz goda pjedestāla trešā pakāpiena kāpa vēl viena kanādieša Krisa Springa stūrētais divnieks, kas no saviem tautiešiem atpalika par vienu sekundes simtdaļu. Ceturtajā pozīcijā ierindojās Dienvidkorejas divnieks ar Vonu Jondžonu priekšgalā, no goda pjedestāla atpaliekot 0,14 sekundes, piektais bija krievs Aleksandrs Kasjanovs, bet pirmo sešinieku noslēdza šveicietis Riko Pēters.

Pēc diviem posmiem Pasaules kausa kopvērtējumā līderis ir Kripss, kurš ticis pie 402 punktiem, bet desmit punkti mazāk ir viņa tuvākajam sekotājam Jondžonam, bet trešais ar 386 punktiem ir Pēters.

Tāpat arī sacensībās dāmām pie uzvaras tika mājinieku ekipāža, kuru pilotēja Džeimija Gribela-Pouzera. Viņa divu braucienu summā par 0,14 sekundēm apdzina savu tautieti Eleinu Mejersu-Teilori, bet trešajā vietā ierindojās iepriekšējo divu olimpisko spēļu čempione Keilija Hamfrīsa no Kanādas, kura uzvarētājai zaudēja 1,03 sekundes.

Pasaules kausa kopvērtējumā dāmām Gribela-Pouzera un Hamfrīsa ir izcīnījušas pa 425 punktiem, bet trešā ar 386 punktiem ir austriete Kristīna Hengstere, kura šoreiz bija sestā.

Latvijas bobsleja izlase nolēma izlaist sezonas pirmos divus Pasaules kausa posmus Ziemeļamerikā, koncentrējoties startiem Eiropas kausā. Savukārt Latvijas vadošajam pilotam Oskaram Melbārdim augusta izskaņā tika veikta muguras operācija, bet treniņus viņš atsāka tikai novembrī.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl