Hejs un Beljū gandrīz nonāk līdz kautiņam preses konferencē

Pievienot komentāru
Hejs un Beljū gandrīz nonāk līdz kautiņam preses konferencē
Foto: AP/SCANPIX ()

Gatavojoties britu boksa zvaigžņu Deivida Heja un Tonija Beljū savstarpējai cīņai, abi sportisti trešdien iesaistījās konfliktā savstarpējā preses konferencē.

Abi sportisti satikās preses konferencē, un šī tikšanās reize noslēdzās ļoti ātri – Beljū devās nostāties aci pret aci ar pretinieku un pagrūda viņu, kas Hejam lika konkurentam veltīt neprecīzu kreiso āķi.

Video

Beljū ir pašreizējais Pasaules Boksa padomes (WBC) čempions pirmā smagā svara (līdz 90,7 kg) kategorijā, kuram nākamajā cīņā bija jātiekas ar obligāto titula pretendentu Mairi Briedi no Latvijas, tomēr viņš izvēlējies aizvadīt principiālu dueli ar smagsvaru kategorijas bokseri Heju.

“Tu būtu varējis cīnīties par smagsvaru čempiona jostu, bet cīnīsies ar mani,” konkurentam teica 34 gadus vecais Beljū. “Un zini kāpēc? Naudas dēļ. Tu esi nabags.”

“Skatīsimies, kurš būs apkārt tavai slimnīcas gultai 4.martā,” atbildēja Hejs. “Es noslēgšu cīņu, kad to vēlēšos. Tas būs pilnībā atkarīgs no manis.”

Arī iepriekš Hejs iesaistījies līdzīgos incidentos. 2012.gadā viņš preses konferencē ar citu tautieti Dereku Čisoru sarīkoja nekārtības. Toreiz abiem draudēja nepatikšanas no policijas un Čisora pat uz laiku zaudēja licenci. Pašā cīņā uzvarēja Hejs un pēc tam ringā atgriezās vien šogad.

“Esmu šokēts, ka viņš man veltīja sitienu. Nevēlos, lai mūsu sporta veids kļūst šāds,” pēc pasākuma Beljū teica “Sky Sports”. “Es viņu pagrūdu, lai dabūtu prom no savas sejas, bet viņš man veltīja sitienu.”

Heja un Beljū cīņa notiks 4.martā. Paredzams, ka tagad Beljū zaudēs savu čempiona jostu.

Beljū karjeras laikā uzvarējis 28 no 31 cīņas, 18 no tām noslēdzot ar nokautu. Savukārt Hejs 30 cīņās ticis pie 28 uzvarām, 26 no tām noslēdzot ar nokautu.

Hejs 2008.gada martā kļuva par absolūto čempionu svara kategorijā līdz 90,9 kilogramiem, bet pēc tam viņš pārgāja uz smago svaru.