Komentāri
Halepa: Kļūšana par ranga līderi ir sapņa piepildījums
Halepa jūsmo par uzvaru pār Ostapenko. (Foto: AP/SCANPIX)

Kļūšana par pasaules ranga līderi rumāņu tenisistei Simonai Halepai sestdien bija ļoti emocionāla, sportistei atzīstot, ka viņa tam nespēj noticēt.

Tas, ka Halepa nākamnedēļ pārņems ranga līderpozīciju, kļuva zināms, kad sestdien viņa Pekinas WTA “Premier” turnīra pusfināla spēlē ar rezultātu 6-2, 6-4 pārspēja Latvijas tenisisti Aļonu Ostapenko, revanšējoties par neveiksmi Francijas atklātā čempionāta finālspēlē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šī bija jau ceturtā reize šogad, kad Halepa uzvaras gadījumā varēja kļūt par līderi, bet iepriekšējos trijos šādos mačos rumāniete bija pamanījusies zaudēt. 26 gadus vecā Halepa kļūs par piekto sportisti šogad, kura bijusi WTA ranga vadībā, un pirmo rumānieti vēsturē.

Pēc mača Halepa īpašā ceremonijā saņēma no ziediem radītu milzīgu vieninieku. “Mans sapnis tagad ir piepildījies. Šādos brīžos nespēj pilnībā noticēt, ka tas tiešām notiek, tāpēc esmu nedaudz emocionāla,” pauda sportiste. “Šis ir labākais brīdis manā dzīvē un vēlos to izbaudīt.”

“Tomēr rīt man viss būs jāsāk no sākuma un jāstrādā vēl smagāk,” teica sportiste, kurai priekšā vēl ir Pekinas turnīra finālmačs. “Turklāt man ir vēl pāris sapņi, kurus vēlos karjerā realizēt.” Iepriekš šogad WTA ranga vadībā bijušas pašlaik dekrētā esošā amerikāniete Serēna Viljamsa, vāciete Angelika Kerbere, čehiete Karolīna Plīškova un spāniete Garvinje Mugurusa, kura tur ir vēl šonedēļ, bet Pekinā zaudēja jau pirmajā kārtā.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl