Komentāri
Halepa: Kļūšana par ranga līderi ir sapņa piepildījums
Halepa jūsmo par uzvaru pār Ostapenko. (Foto: AP/SCANPIX)

Kļūšana par pasaules ranga līderi rumāņu tenisistei Simonai Halepai sestdien bija ļoti emocionāla, sportistei atzīstot, ka viņa tam nespēj noticēt.

Tas, ka Halepa nākamnedēļ pārņems ranga līderpozīciju, kļuva zināms, kad sestdien viņa Pekinas WTA “Premier” turnīra pusfināla spēlē ar rezultātu 6-2, 6-4 pārspēja Latvijas tenisisti Aļonu Ostapenko, revanšējoties par neveiksmi Francijas atklātā čempionāta finālspēlē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šī bija jau ceturtā reize šogad, kad Halepa uzvaras gadījumā varēja kļūt par līderi, bet iepriekšējos trijos šādos mačos rumāniete bija pamanījusies zaudēt. 26 gadus vecā Halepa kļūs par piekto sportisti šogad, kura bijusi WTA ranga vadībā, un pirmo rumānieti vēsturē.

Pēc mača Halepa īpašā ceremonijā saņēma no ziediem radītu milzīgu vieninieku. “Mans sapnis tagad ir piepildījies. Šādos brīžos nespēj pilnībā noticēt, ka tas tiešām notiek, tāpēc esmu nedaudz emocionāla,” pauda sportiste. “Šis ir labākais brīdis manā dzīvē un vēlos to izbaudīt.”

“Tomēr rīt man viss būs jāsāk no sākuma un jāstrādā vēl smagāk,” teica sportiste, kurai priekšā vēl ir Pekinas turnīra finālmačs. “Turklāt man ir vēl pāris sapņi, kurus vēlos karjerā realizēt.” Iepriekš šogad WTA ranga vadībā bijušas pašlaik dekrētā esošā amerikāniete Serēna Viljamsa, vāciete Angelika Kerbere, čehiete Karolīna Plīškova un spāniete Garvinje Mugurusa, kura tur ir vēl šonedēļ, bet Pekinā zaudēja jau pirmajā kārtā.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl