Halepa ar trešo piegājienu beidzot uzvar “French Open” turnīrā

0 Komentāru
Halepa ar trešo piegājienu beidzot uzvar “French Open” turnīrā
AP/LETA

Rumānijas tenisiste Simona Halepa sestdien pirmo reizi karjerā triumfēja Francijas atklātajā čempionātā, turklāt pie viena tika arī pie sava pirmā “Grand Slam” titula.

Finālā pasaules pirmā rakete Halepa ar 3-6, 6-4, 6-1 uzvarēja amerikānieti Sloeinu Stīvensu, kura ir planētas desmitā rakete Francijas atklātā čempionāta finālā spēlēja pirmo reizi.

Pirmajā setā Halepa nedemonstrēja labāko sniegumu un viņai nevedās ar serves atņemšanu. Tas viņai šajā spēles nogrieznī neizdevās ne reizi, kamēr Stīvensa viņu vienreiz nobreikoja, gūstot uzvaru pirmajā setā ar 6-3.

Cīņas turpinājumā iniciatīva gan pārgāja Halepas pusē. Otrajā setā Stīvensa, vienreiz nobreikojot sāncensi, panāca 2-0 vadību, bet pēc tam “atvērās” jau rumāniete, divreiz pēc kārtas laužot amerikānietes servi un panākot 4-2. Stīvensa vēl spēja panākt 4-4, bet setu sev par labu tomēr noslēdza Halepa.

Izšķirošajā – trešajā – setā Halepa jau bija pārliecinoši labāka, ātri izvirzīdamās vadībā ar 5-0. Trešo reizi pēc kārtas lauzt savu servi Stīvensa gan nepieļāva, tomēr septītajā geimā rumāniete sekmīgi izservēja maču, triumfējot trešajā setā ar 6-1.

Šis Halepai ir pirmais “Grand Slam” tituls karjerā. Iepriekš viņa Francijas atklātajā čempionātā finālā bija spēlējusi divas reizes, kā arī šogad spēlēja Austrālijas atklātā čempionāta izšķirošajā mačā.

Zīmīgi, ka pirms gada Halepa šī turnīra finālā piekāpās Latvijas tenisa zvaigznei Aļonai Ostapenko, kura šogad gan nespēja nosargāt pērn iegūto titulu, jo cieta zaudējumu jau pirmajā kārtā.

Tikmēr Stīvensai jau ir viens “Grand Slam” tituls – pērn viņa negaidīti triumfēja savās mājās notikušajā ASV atklātajā čempionātā.

0 Komentāru