Gulbis uzvar Hurkaču un sasniedz Monpeljē turnīra otro kārtu

AP/SCANPIX

Latvijas vīru tenisa pirmā rakete Ernests Gulbis otrdien Monpeljē “ATP World Tour 250” sērijas turnīra pirmajā kārtā ar rezultātu 6-4, 7-6 (7:5) uzvarēja poli Hubertu Hurkaču.

Par otrās kārtas sasniegšanu Gulbis nopelnījis 20 ATP ranga punktus.

Gulbis ATP rangā ieņem 83.vietu, bet viņa pretinieks atrodams 73.pozīcijā.

Otrajā kārtā Gulbis tiksies ar planētas 32.raketi Filipu Kolšreiberu no Vācijas vai ranga 90.numuru Radu Albotu no Moldovas.

Mačs sākās ar diviem ilgiem geimiem, otrajā no tiem Gulbim atspēlējot vienu breikbumbu. Piektajā geimā viņš “tīri” nobreikoja pretinieku, vēlāk panākdams 4-2, taču polis astotajā geimā revanšējās un izlīdzināja rezultātu. Tiesa, jau nākamajā geimā latvietis vēlreiz nobreikoja pretinieku, turpinājumā izservēdams uzvaru setā – 6-4.

Otrajā setā 12 geimos uzvarēja servētāji, lai gan Gulbis četras reizes neizmantoja savas breikbumbas. Seta uzvarētājs tika noskaidrots taibreikā, kurā Gulbis atspēlējās no 1:4 un guva virsroku ar 7:5, uzvarēdams kā setā, tā arī spēlē.

Gulbis šajā mačā izpildīja 14 “eisus” jeb netveramās serves.

Abiem tenisistiem šī bija pirmā savstarpējā spēle karjerā.