Komentāri
Gulbis pirmo reizi divarpus gadu laikā izkritis no 100 pasaules labāko tenisistu loka
Foto: AFP/Scanpix

Latvijas labākais tenisists Ernests Gulbis, kurš šosezon nav spējis parādīt augstvērtīgus rezultātus, jaunākajā ATP rangā ieņem vien 117. pozīciju. Sportists pirmoreiz kopš 2013. gada februāra izkritis no 100 labāko tenisistu loka.

Gulbim šis gads ir ļoti neveiksmīgs – ieskaitot kvalifikācijas sacensības un Challenger turnīrus, viņš aizvadījis 33 cīņas, kā laikā gūtas tikai desmit uzvaras. Turklāt pašlaik ir pagājis tieši gads kopš viņš cīnās praktiski bez uzvarām, jo pērn latvietis pēc šajā nedēļā piedzīvota zaudējuma Bāzeles 500 punktu turnīrā priekšlaicīgi noslēdza sezonu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau pirmdien Gulbis sāks dalību Vīnes ATP World Tour 500 sērijas turnīra, pirmajā kārtā sacenšoties ar mazpazīstamo austrieti Lukasu Mīdleru, kurš turnīru sāka no kvalifikācijas, bet šobrīd ATP rangā atrodams 522. vietā, kas tikai par divām pozīcijām atpaliek no viņa karjeras rekorda.

Iepriekšējo reizi Gulbis ārpus ATP ranga pirmā simtnieka atradās nedēļā, kas sākās 2013. gada 25. februārī. Jau nedēļu vēlāk viņš ieņēma 67. vietu, bet 2014. gada 9. jūnijā pakāpās līdz desmitajai pozīcijai, sasniedzot savas līdzšinējās karjeras rekordu.

Iepriekšējā nedēļā Gulbis turnīros nepiedalījās un šonedēļ viņš rangā atkritis par 22 pozīcijām. Pašlaik Gulbja kontā ATP rangā ir 475 punkti, kas ir par 90 mazāk nekā iepriekšējā nedēļā.

Lasi vēl