Gulbis neizmanto divas mačbumbas un piekāpjas ATP ranga līderim Džokovičam

0 Komentāru
Gulbis neizmanto divas mačbumbas un piekāpjas ATP ranga līderim Džokovičam
Foto: USA TODAY SPORTS / SCANPIX

Ernests Gulbis Monreālas Masters 1000 sērijas tenisa turnīra ceturtdaļfinālā piektdien neizmantoja divas mačbumbas un ar rezultātu 7-5, 6-7 (7:9), 1-6 piekāpās ATP ranga līderim Novākam Džokovičam no Serbijas. Pusfinālā Džokovičs spēlēs ar Žeremī Šardī, bet otrajā pusfinālā tiksies Kei Nišikori un Endijs Marejs.

Spēles pirmajos piecos geimos uzvarēja servētāji. Sestajā geimā pie latvieša serves Džokovičs veica pirmo breiku, tomēr nākamajā Gulbis uzreiz revanšējās. Pēc tam 11.geimā latvietis vēlreiz lauza pretinieku un svinēja uzvaru pirmajā setā.

Otrajā setā tenisisti ar breikiem apmainījās piektajā un sestajā geimā. Kaut bija vēl vairākas breikbumas, turklā Džokovičam desmitajā geimā arī divas setbumbas, uzvarētājs tā arī netika noskaidrots, tāpēc sportistiem nācās spēlēt taibreiku. Tajā Gulbis vairākkārt ieguva vadību (3:0 un 4:3), turklāt, panākot 6:4, viņš tika arī pie divām mačbumbām. Dramatiskajā duelī Džokovičs ne tikai atspēlējās, bet izšķirošajās izspēlēs pats aizgāja priekšā un ar ceturto setbumbu uzvarēja otrajā setā – 7-6 (9:7).

Kaut iepriekš šajā turnīrā Gulbis vairākkārt bija aizvadījis ļoti labus trešos setus, šoreiz tā nospēlēja ranga līderis. Džokovičs jau pirmajā geimā lauza latvieša servi, vēlāk to paveica vēl divas reizes, izcīnot uzvaru un iekļūstot pusfinālā.

0 Komentāru