Gulbis nav Latvijas tenisa izlases pieteikumā Deivisa kausa mačam

0 Komentāru
Gulbis nav Latvijas tenisa izlases pieteikumā Deivisa kausa mačam
ROMĀNS KOKŠAROVS, F64

Latvijas vīriešu tenisa izlases sākotnējā pieteikumā dalībai Deivisa kausa Pasaules otrās grupas spēlēs nav iekļauti Ernests Gulbis, Kārlis Ozoliņš un arī Mārtiņš Podžus, vēsta turnīra mājaslapā publicētā informācija.

Nākamās nedēļas nogalē Latvijas izlase Stambulā Pasaules otrās grupas spēlēs tiksies ar Turciju. 12 uzvarētāji cīnīsies izslēgšanas turnīrā par vietu pirmajā grupā, bet zaudētājiem 2021.gadā būs jācīnās par vietas saglabāšanu otrajā grupā.

Latvijas izlases sākotnējā pieteikumā nav redzams Gulbja, Ozoliņa un Podžus uzvārds. Vienīgais tenisists, kurš atrodas ATP rangā ir Vācijā dzīvojošais Roberts Štrombahs (ATP 672.). Tāpat sastāvā iekļauti ATP rangā neesošie Edgars Maņušins, Gustavs Dambiņš un Reinis Kupfers.

Portāls “Sportacentrs.com” ziņo, ka augustā no dalības Deivisa kausā atteicies talantīgais Ozoliņš, savukārt Gulbim tajā pašā nedēļā plānots “Challenger” turnīrs. Neveiksmīga snieguma gadījumā Gulbis jau paudis apņēmību pievienoties izlasei Turcijā.

Tikmēr Turcijas izlase nākamnedēļ plāno spēlēt ar saviem vadošajiem tenisistiem, jo sastāvā pieteikti Altugu Celikbileku (ATP 174.), Džens Ilkels (188.), Ergi Kirkins (347.), Janki Erels (563.) un Marsels Ilhans (645.).

Zīmīgi, ka Štrombahs pagājušā gada augustā Vācijā starptautiskās premjerlīgas turnīrā Celikbileku uzvarēja divos setos.

Katra dueļa izlase vienu spēli aizvadīs savā laukumā, bet otru viesos.

Deivisa kausa Pasaules pirmās un otrās grupas dueļiem jau bija jānoris pagājušā gada septembrī.

Latvijas izlase pagājušā gada marta sākumā Deivisa kausa Pasaules otrās grupas “play-off” duelī ar 4-1 pārspēja Ēģipti. Tikmēr turki pirmās grupas “play-off” duelī ar 1-3 piekāpās Izraēlai.

Latvija ar Turciju tikās 1993.gada trešās grupas Eiropas/Āfrikas zonas duelī, kurā latvieši bija pārāki ar 3-0. Latvijai uzvaras atnesa Armands Štrombahs un Ģirts Dzelde, kuri uzvarēja kā vienspēlēs, tā arī dubultspēlē.

Pagājušajā gadā Latvijas izlases rindās pēc ilgāka pārtraukuma atgriezās pirmā rakete Ernests Gulbis, kā arī komandā bija Artūrs Lazdiņš, Vācijā uzaugušais Roberts Štrombahs un pagājušā gada Austrālijas atklātā junioru čempionāta pusfinālists Kārlis Ozoliņš.

0 Komentāru