Komentāri
Gulbis: Ir nomācoši redzēt savu vietu rangā, tomēr tā nav traģēdija
Foto: REUTERS/ SCANPIX

Latvijas labākajam tenisistam Ernestam Gulbim ir nomācoši redzēt savu vietu ATP rangā, tomēr tā nav traģēdija, uzskata latviešu tenisists.

Jau ziņots, ka Gulbis pirmdien sev ļoti svarīgā Francijas atklātā čempionāta pirmās kārtas spēlē ar rezultātu 3-6, 3-6, 3-6 piekāpās planētas astotajai raketei Marinam Čiličam no Horvātijas.

Ernests Gulbis

Ernests Gulbis

Šādā režīmā atsāku spēlēt tikai pirms trim dienām, un tas bija labākais, ko varēju izdarīt šajos apstākļos.

Gulbis ATP rangā ir vien 230.pozīcijā, kas viņam ir zemākā kopš profesionālās karjeras paša sākuma, bet pēc divām nedēļām viņš atkritīs uz sesto simtu un par Latvijas pirmo raketi kļūs Miķelis Lībietis.

Ernests Gulbis

Ernests Gulbis

Ir nomācoši redzēt savu vietu rangā, negribu tur atrasties, tomēr tā nav traģēdija. Pats labākais vīrietim un sievietei dzīvē ir atrast savu otru pusīti, ar ko pavadīt kopā atlikušo mūžu. Laulība ir pāri visam. Esmu ļoti laimīgs un dzīvoju mierā ar sevi.

Brīdī, kad Gulbis sapratīs, ka vairs neko nespēs uzlabot savā sniegumā, viņš būs gatavs beigt karjeru.

Ernests Gulbis

Ernests Gulbis

Nedaru to naudas vai popularitātes dēļ. Ejot cauri šīm grūtībām, kļūstu par labāko cilvēku. Teniss ir instruments. Kad tas man nepalīdzēs kļūt labāk cilvēkam, es pārtraukšu.

Gulbis februārī atgriezās kortā pēc ilgstošas traumas ārstēšanas. Ja pirmajā mačā latvietis spēja gūt uzvaru, nākamajos nu jau sešos dueļos viņš piedzīvojis zaudējumus.

Lasi vēl