Gulbis: Gribu tikt atpakaļ TOP 100, cik vien ātri iespējams

Pievienot komentāru
Gulbis: Gribu tikt atpakaļ TOP 100, cik vien ātri iespējams
AFP/SCANPIX

Latvijas tenisa pirmā rakete Ernests Gulbis (ATP 256.) pēc panākuma Austrālijas atklātā čempionāta otrajā kārtā pauda gandarījumu par paveikto, kā arī padalījās ar kādu amizantu misēkli.

Kā zināms, Gulbis ceturtdien ar rezultātu 7-5, 6-3, 6-2 uzvarēja slovēni Aljažu Bedeni, pirmo reizi karjerā Melburnā sasniedzot trešo kārtu. Tajā viņam būs jātiekas ar pasaules desmito raketi Gaēlu Monfisu.

“Man ik pēc pāris gadiem ir šāda sērija. Redzēsim, cik gara tā būs šoreiz. Tad atkal paņemšu pauzi uz dažiem gadiem, ” jokojot atzina Ernests.

“Esmu ļoti priecīgs, ka man jau ir piecas uzvaras [Gulbis pārvarēja turnīra kvalifikāciju, uzvarot trīs mačos – red.]. Man tas ir ļoti svarīgi, katrs ranga punkts, ko varu iegūt,  ir ļoti svarīgs, ” skaidro tenisists.

Par iekļūšanu trešajā kārtā Gulbis saņēmis 90 ranga punktus, kas jau garantē kāpumu par aptuveni 100 vietām. “Es gribu atgriezties TOP 100, cik vien ātri iespējams. Tas ir mans mērķis. Ja es kvalificēšos ATP250 turnīriem, tad es būšu laimīgs.”

Tenisists uz Melburnu bija ieradies tikai ar vienu 46.izmēra tenisa apavu pāri, uzskatot, ka nepieciešamības gadījumā papildu pārus varēs dabūt uz vietas. “Man šķita, ka “Australian Open” laikā tā nebūs problēma. Es zvanīju “Adidas”, viņiem nebija neviena modeļa. Līdz ar to man nācās sazināties ar vismaz septiņiem veikaliem, un tikai diviem bija mans izmērs. Liekas, ka iegādājos pēdējos divus pārus, ” amizanto situāciju skaidro tenisists.

Atbildot uz jautājumu par nākotni, Gulbis bija tiešs. “Es domāju, ka varu spēlēt vēl piecus gadus, redzēs.”