Gulbis ar smagu uzvaru trīs setos sāk Marseļas ATP turnīru

Komentāri
Gulbis ar smagu uzvaru trīs setos sāk Marseļas ATP turnīru
Foto: AFP/LETA

Latvijas labākais tenisists Ernests Gulbis Marseļas ATP World Tour 250 sērijas pamatturnīra pirmās kārtas mačā otrdien ar 6-4, 6-7 (6:8), 7-6 (7:2) smagā cīņā uzvarēja mājinieku Keniju de Šeperu.

Pēdējos septiņos mačos Gulbis jau sesto reizi tikās ar kādu no Francijas tenisistiem. Abi tenisisti šo maču sāka ļoti līdzvērtīgā gultnē, pirmajos astoņos geimos abiem nezaudējot savu servi. Tomēr devītajā geimā Gulbis tika pie divām breikbumbām un izmantoja pirmo no tām, iegūstot svarīgu pārsvaru. Viena breika handikapu latvietis arī noturēja un pirmajā setā uzvarēja ar 6-4.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Arī otrajā setā abi sportisti spēlēja līdzīgi un nevienam neizdevās lauzt sāncenša servi, tāpēc seta liktenis tika izšķirts taibreikā. To labāk uzsāka de Šepers, izvirzoties vadībā ar 3:0, bet Gulbim izdevās atspēlēties un arī izvirzīties vadībā ar 4:3. Taibreika turpinājumu tenisisti aizvadīja punkts punktā, taču noslēgumā labāk veicās francūzim, kurš guva virsroku ar 8:6.

Izšķirošais – trešais – sets Gulbim sākās neveiksmīgi, jo jau pirmajā geimā viņš zaudēja savu servi, bet uzreiz pēc tam viņam bija iespēja atspēlēties, iegūstot vienu breikbumbu, kas gan netika izmantota. Tiesa, latvietis tik un tā uzvarēja nākamos divus geimus un panāca neizšķirtu. Sets turpinājās tikpat ierastā gultnē kā spēles sākumā, nākamajos geimos abiem tenisistiem vairs netiekot pie breikbumbām, tāpēc arī šoreiz uzvarētājs bija jānoskaidro taibreikā.

Taibreiku Gulbis sāka sekmīgi, izvirzoties vadībā ar 4:1 un nosargājot uzvaru līdz pat beigām. Pirmās kārtas pārvarēšana Gulbim devusi 20 ATP ranga punktus.

Lasi vēl