Komentāri
Gudramovičs un Kalniņš apsteidz Šicus Latvijas kausā kamaniņu sportā
Foto: LETA ()

Oskara Gudramoviča un Pētera Kalniņa duets trešdien apsteidza olimpiskos medaļniekus Andri un Juri Šicus, triumfējot Latvijas kausa izcīņā kamaniņu sportā, kamēr vīriem un dāmām uzvaras guva galvenie favorīti Inārs Kivlenieks un Elīza Cauce.

Vīru grupā Kivlenieks uzrādīja labākos laikus abos braucienos un kopsummā otrās vietas ieguvēju Riku Kristenu Rozīti apsteidza par 0,246 sekundēm, bet bronzas godalgas ieguvēju Artūru Dārznieku – par 0,314 sekundēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā pēc sacensībām izteicies Kivlenieks, “sajūtas ir labas, laiki un ātrums arī uzlabojas”.

“Jāpiestrādā vēl pie braukšanas tehnikas, jo mačos jūtos par daudz sasprindzis, tiek pieļautas nevajadzīgas kļūdas. Nav lielas, bet zinu, kas ir jālabo, lai nebūtu vispār. Jāstrādā tālāk un būs vēl labāk,” uzskata Kivlenieks.

Starp junioriem savu dominanci apliecināja Kristers Aparjods, kurš tuvāko sekotāju Edgaru Karnīti apsteidza par 2,638 sekundēm.

Dāmu konkurencē Latvijas kausu izcīnīja Cauce, otrās vietas ieguvēju Kendiju Aparjodi divu braucienu summā apsteidzot par 0,168 sekundēm, bet bronzas medaļnieci juniori Elīnu Vītolu par 0,414 sekundēm.

Pirmajā braucienā Aparjode bija ātrākā, bet otrajā nelielo pārsvaru nespēja noturēt. Tikmēr Latvijas izlases dalībniece Ulla Zirne pēc pirmā brauciena ieņēma trešo vietu, bet otrajā piedzīvoja kritienu un nefinišēja.

“Pēc sava pirmā brauciena nedomāju, ka būšu labākā, jo bija mazas kļūdiņas, kuras cerēju otrajā izlabot,” Aparjode izteicās, ka viņai pat pirms starta Pasaules kausā nav bijis tik liels satraukums kā šoreiz pirms otrā brauciena. “Otrajā galīgi neizdevās starts un augšējās virāžas, bet kopumā esmu priecīga un ar pozitīvu noskaņojumu gatava doties uz Eiropas čempionātu.”

Junioru konkurencē uzvaru guvušajai Vītolai sekoja Anda Upīte, kura zaudēja 0,773 sekundes.

Divvietīgo ekipāžu konkurencē par Latvijas kausa ieguvējiem kļuva Gudramoviča un Kalniņa, kuri savus sīvākos konkurentus Šicus divu braucienu summā apsteidza par nieka 0,027 sekundēm. Abas ekipāžas aizvadīja divus teju identiskus braucienus.

Trešā vieta bija Kristena Putina un Imanta Marcinkēviča duetam, kuri jau zaudēja vairāk nekā sekundi, bet junioriem labākie bija Gunārs Bergs un Ralfs Vanzovičs, kuri savus vienīgos konkurentus Mārtiņu Botu un Robertu Plūmi apsteidza par 4,470 sekundēm.

Jauniešu A grupā uzvaras izcīnīja Gints Bērziņš un Līva Knēta, bet vienīgā divnieku ekipāža ar Emīlu Tupi un Viktoru Nahodkinu nefinišēja, jauniešu B konkurencē labākie bija Kaspars Rinks un Marta Zukule, bet jauniešu C grupā labākie savu vienaudžu vidū bija Arkādijs Skleinovs un Selīna Zvilne.

Jau nākamajā nedēļā Vinterbergas trasē risināsies Pasaules kausa piektais posms, kas vienlaicīgi būs arī Eiropas čempionāts. Latvijas pieaugušo izlase uz Vāciju dosies jau piektdien, 30.decembrī.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl