Gudramovičs/Kalniņš izcīna sudraba medaļu Pasaules kausa posmā

0 Komentāru
Gudramovičs/Kalniņš izcīna sudraba medaļu Pasaules kausa posmā
ROMĀNS KOKŠAROVS, F64

Latvijas kamaniņu sporta divnieku ekipāža Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš svētdien Vinterbergas trasē izcīnīja sudraba medaļu Pasaules kausa sezonas  pirmspēdējā, astotajā, posmā, kamēr Juris un Andris Šici bija devītie.

Gudramovičs/Kalniņš iepriekšējo reizi uz goda pjedestāla kāpa pērn, kad Siguldā bija otrie, bet svētdien tika pie savas pirmās godalgas ārpus mājas trases.

Uzvaru posmā un abos braucienos izcīnīja krievi Aleksandrs Deņisevs/Vladislavs Antonovs, kuriem Gudramovičs/Kalniņš divu braucienu summā zaudēja 0,608 sekundes, bet vēl 0,155 sekundes lēnāki bija poļi Vojcehs Jerži Hmeļevskis/Jakubs Kovaļevskis, kuri pirmo reizi karjerā kāp uz goda pjedestāla. Šici zaudēja 1,190 sekundes, ieņemdami devīto vietu.

Pirmajā braucienā uzvarēja Deņisevs/Antonovs, kuri trasi veica 46,621 sekundē. Gudramovičs/Kalniņš viņiem zaudēja 0,072 sekundes un bija otrie, bet aiz viņiem 0,172 sekundes bija Hmeļevskis/Kovaļevskis. Šici startēja kā pēdējie un braucienā bija vadībā, taču ap 14.virāžu saslīdēja, kā rezultātā zaudēja laiku. Latvieši līderiem zaudēja 0,873 sekundes, kas deva 11.vietu starp 13 ekipāžām.

Otrajā braucienā Deņisevs/Antonovs neuzlaboja savu rezultātu, bet ar 47,001 sekundi tāpat bija ātrākie. Otrā vieta braucienā ar 0,317 sekunžu deficītu bija Šiciem, bet vēl sekundes tūkstošdaļu lēnāks bija cits Krievijas divnieks Vsevolods Kaškins/Konstantīns Koršunovs. Gudramovičs/Kalniņš startā pieļāva nelielu kļūdu, Deņisevam/Antonovam zaudēja 0,536 sekundes un braucienā bija septītie.

Šiciem uzvara ļautu teorētiski pretendēt uz pirmo vietu Pasaules kausa kopvērtējumā, bet devītā vieta dzēsa viņu viņu cerības uz panākumu.

Jau ziņots, ka sliktu trases apstākļu dēļ no dalības sacensībās atteicās Vācijas divnieku ekipāžas Toni Egerts/Saša Benekens, Tobiass Vendls/Tobiass Arlts un Robins Goike/Dāvids Gamms. Tāpat nestartēja spēcīgie austrieši un amerikāņi.

0 Komentāru