Gudramovičam/Kalniņam pietrūkst vienas sekundes simtdaļas līdz bronzai Pasaules kausa posmā

Pievienot komentāru
Gudramovičam/Kalniņam pietrūkst vienas sekundes simtdaļas līdz bronzai Pasaules kausa posmā
Foto: AFP/Scanpix

Latvijas kamaniņu divnieka ekipāža Oskars Gudramovičs un Pēteris Kalniņš piektdien ASV trasē Pārksitijā izcīnīja augsto ceturto vietu Pasaules kausa trešajā posmā, kamēr brāļiem Andriem un Juriem Šiciem tika piemērota diskvalifikācija. Līdz goda pjedestālam Gudramovičam/Kalniņam pietrūka tikai 0,001 sekunde.

Divu braucienu summā Gudramovičs/Kalniņš uzrādīja laiku viena minūte un 27,680 sekundes, tiekot pie ceturtās vietas. Latvieši no uzvarētajiem titulētajiem vāciešiem Tobiasa Vendla un Tobiasa Ārlta atpalika par 0,588 sekundēm.

Otro vietu tikmēr izcīnīja vēl viena Vācijas ekipāža Tonijs Egerts un Saša Benekens, kuri divu braucienu summā no uzvarētajiem atpalika par 0,475 sekundēm. Savukārt uz goda pjedestāla zemākā pakāpiena stājās Peters Pencs un Georgs Fišlers no Austrijas. Tikmēr iepriekšējā Pasaules kausa posma bronzas medaļu laureāti brāļi Šici no šīm sacensībām tika diskvalificēti tehnisku iemeslu dēļ. Pēc pirmā brauciena latvieši bija sestie, bet otro viņi neveica. Kopumā sacensībās piedalījās 20 ekipāžas.