Komentāri
Gudramovičam un Kalniņam kritiens – Latvija nesasniedz finišu stafetes sacensībās
Foto: F64

Latvijas kamaniņu komanda pēc divnieku ekipāžas Oskara Gudramoviča un Pētera Kalniņa kritiena svētdien nesasniedza Vācijas trasē Vinterbergā notikušā sezonas noslēdzošā Pasaules kausa posma komandu stafetes sacensību finišu.

Latvijas komandu šajās sacensībās pārstāvēja Elīza Cauce, Kristaps Mauriņš, kā arī divnieks Gudramovičs un Kalniņš Pašā pirmā posma izskaņā Cauce pieļāva rupju kļūdu, kas no tobrīdējās līderes Kanādas lika atpalika gandrīz par pussekundi. Arī Mauriņš, lai gan viņam brauciens padevās bez lielām kļūdām, attālinājās no konkurentiem, Latvijai pēc diviem etapiem atpaliekot par nepilnu sekundi. Savukārt Gudramovičam/Kalniņam savs brauciens bija pagalam nesekmīgs un trases vidū viņi piedzīvoja kritienu, nesasniedzot finišu.

Tikmēr par šo sacensību uzvarētāju tika kronēta Kanāda, kas par 0,532 sekundēm apsteidza Krieviju. Uz goda pjedestāla zemākā pakāpiena tikmēr stājās Austrija, kamēr favorīte Vācija bija tikai ceturtā.Kanādas stafetes komandai šis ir pirmais panākums sezonā. Savukārt Pasaules kausa kopvērtējumā ar 491 punktu uzvarēja Vācija, kamēr Krievija ar 385 punktiem bija otrā. Savukārt Latvija viena posma laikā no otrās vietas noslīdēja uz piekto, sezonu noslēdzot ar 325 punktiem.

Lasi vēl