Grovss “nogulda” uz dēļiem Koksu un iekļūst Pasaules boksa supersērijas pusfinālā

Pievienot komentāru
Grovss “nogulda” uz dēļiem Koksu un iekļūst Pasaules boksa supersērijas pusfinālā
Foto; Action Images via Reuters/SCANPIX

Divu britu bokseru duelī sestdien Džordžs Grovss Vemblija arēnā, Londonā, ceturtajā raundā nokautēja Džeimiju Koksu Pasaules boksa supersērijas supervidējā svara kategorijas trešajā ceturtdaļfināla cīņā.

Grovss līz ar to aizstāvēja savu Pasaules Boksa asociācijas (WBA) čempiona jostu, bet supersērijas pusfinālā tiksies ar vēl vienu savu tautieti Krisu Jūbenku junioru. Sākumā nedaudz aktīvāks bija Kokss, jo vēl trešajā raundā Grovss izskatījās saguris, tomēr pēc tam viņš izdarīja ļoti spēcīgu sitienu pa pretinieka vēderu, “noguldot” sāncensi uz dēļiem, pēc šī trieciena Koksam vairs nespējot turpināt dueli.

Video: Grovss “nogulda” uz dēļiem Koksu un iekļūst Pasaules boksa supersērijas pusfinālā

Grovss izcīnīja 27 uzvaru 30 mačos, 20 panākumus gūstot ar nokautu. Jau vēstīts, ka Jūbenks juniors pagājušajā nedēļā Štutgartē trešajā raundā ar nokautu pārspēja turku Avni Jildirimu, nosargādams Starptautiskās Boksa organizācijas (IBO) čempiona jostu.

Pirmajā ceturtdaļfinālā brits Kelams Smits pēc punktiem pārspēja zviedru Ēriku Skūglundu. Smits pusfinālā tiksies ar vācieša Jirgena Brēmera un amerikāņa Roberta Brenta ceturtdaļfināla uzvarētāju, šim duelim notiekot 28.oktobrī.

Lasi vēl