Komentāri

Divu britu bokseru duelī sestdien Džordžs Grovss Vemblija arēnā, Londonā, ceturtajā raundā nokautēja Džeimiju Koksu Pasaules boksa supersērijas supervidējā svara kategorijas trešajā ceturtdaļfināla cīņā.

Grovss līz ar to aizstāvēja savu Pasaules Boksa asociācijas (WBA) čempiona jostu, bet supersērijas pusfinālā tiksies ar vēl vienu savu tautieti Krisu Jūbenku junioru. Sākumā nedaudz aktīvāks bija Kokss, jo vēl trešajā raundā Grovss izskatījās saguris, tomēr pēc tam viņš izdarīja ļoti spēcīgu sitienu pa pretinieka vēderu, “noguldot” sāncensi uz dēļiem, pēc šī trieciena Koksam vairs nespējot turpināt dueli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video: Grovss “nogulda” uz dēļiem Koksu un iekļūst Pasaules boksa supersērijas pusfinālā

Grovss izcīnīja 27 uzvaru 30 mačos, 20 panākumus gūstot ar nokautu. Jau vēstīts, ka Jūbenks juniors pagājušajā nedēļā Štutgartē trešajā raundā ar nokautu pārspēja turku Avni Jildirimu, nosargādams Starptautiskās Boksa organizācijas (IBO) čempiona jostu.

Pirmajā ceturtdaļfinālā brits Kelams Smits pēc punktiem pārspēja zviedru Ēriku Skūglundu. Smits pusfinālā tiksies ar vācieša Jirgena Brēmera un amerikāņa Roberta Brenta ceturtdaļfināla uzvarētāju, šim duelim notiekot 28.oktobrī.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl