Graudiņa/Kravčenoka pērn izcīnīto U-22 EČ titulu pludmales volejbolā “noliek” pēc zaudējuma ceturtdaļfinālā

Komentāri
Graudiņa/Kravčenoka pērn izcīnīto U-22 EČ titulu pludmales volejbolā “noliek” pēc zaudējuma ceturtdaļfinālā
Foto: F64

Talantīgās Latvijas pludmales volejbolistes Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka, kuras pērn uzvarēja U-22 vecuma grupas Eiropas čempionātā (EČ), sestdien šo titulu “nolika” zaudējot Austrijas pilsētā Bādenē notiekošā turnīra ceturtdaļfinālā.

Latvijas volejbolistes, kuras turnīrā ir izliktas ar sesto numuru, vispirms sestdien astotdaļfināla mačā 48 minūtes ilgušā cīņā ar 2-1 (20:22, 21:15, 15:9) uzveica somietes Idu Sinisalo un Nīnu Ahtiainenu, kurām turnīrā bija devītais numurs.

Savukārt ceturtdaļfinālā Graudiņa un Kravčenoka vēl vienā sīvā cīņā ar 0-2 (19:21, 20:22) cieta neveiksmi pret šveicietēm Dunju Gersoni un Esmē Bēbneri no Šveices, kurām ir trešais numurs. Līdz ar to Latvijas duets sacensības noslēdza dalītā piektajā vietā.

Graudiņa un Kravčenoka iepriekšējās divās dienās apakšgrupu kārtā uzvarēja visās trīs cīņās un uzreiz iekļuva “play-off” otrajā kārtā.

Tikmēr Latvijas pludmales volejbolisti Kristaps Šmits un Mihails Samoilovs sestdien cieta neveiksmi astotdaļfinālā un turnīru noslēdza dalītā devītajā vietā.