Komentāri
Graudiņa/Kravčenoka pērn izcīnīto U-22 EČ titulu pludmales volejbolā “noliek” pēc zaudējuma ceturtdaļfinālā
Foto: F64

Talantīgās Latvijas pludmales volejbolistes Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka, kuras pērn uzvarēja U-22 vecuma grupas Eiropas čempionātā (EČ), sestdien šo titulu “nolika” zaudējot Austrijas pilsētā Bādenē notiekošā turnīra ceturtdaļfinālā.

Latvijas volejbolistes, kuras turnīrā ir izliktas ar sesto numuru, vispirms sestdien astotdaļfināla mačā 48 minūtes ilgušā cīņā ar 2-1 (20:22, 21:15, 15:9) uzveica somietes Idu Sinisalo un Nīnu Ahtiainenu, kurām turnīrā bija devītais numurs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt ceturtdaļfinālā Graudiņa un Kravčenoka vēl vienā sīvā cīņā ar 0-2 (19:21, 20:22) cieta neveiksmi pret šveicietēm Dunju Gersoni un Esmē Bēbneri no Šveices, kurām ir trešais numurs. Līdz ar to Latvijas duets sacensības noslēdza dalītā piektajā vietā.

Graudiņa un Kravčenoka iepriekšējās divās dienās apakšgrupu kārtā uzvarēja visās trīs cīņās un uzreiz iekļuva “play-off” otrajā kārtā.

Tikmēr Latvijas pludmales volejbolisti Kristaps Šmits un Mihails Samoilovs sestdien cieta neveiksmi astotdaļfinālā un turnīru noslēdza dalītā devītajā vietā.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl