Graudiņai/Kravčenokai smaga uzvara arī otrajā Eiropas čempionāta mačā

CEV

Latvijas pludmales volejbolistes Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka trešdien Maskavā svinēja grūtu uzvaru Eiropas čempionāta mačā.

Latvijas dāmu duets, kuram piešķirts 20.numurs, D apakšgrupas otrajā duelī ar 2-0 (24:22, 21:18 ) pārspēja polietes Katažinu Kocioleku/Kingu Vojtašiku, kurām ticis ceturtais numurs.

Pirmajā setā līdz vidum cīņa bija līdzīga, bet pēc tam pretinieces ātri iekrāja sešu punktu pārsvaru (13:19). Tiesa, Latvijas duets nepadevās un atspēlēja vairākas setbumbas, setu uzvarot ar 24:22. Otro setu Graudiņa/Kravčenoka iesāka ar 0:3, bet pēc tam pakāpeniski atspēlējās un izlīdzināja rezultātu. Seta otrajā pusē no 14:14 tika panākts 16:14, pretiniecēm vairs neatspēlējoties.

Jau ziņots, ka pirmajā mačā viņas ar 2-1 (21:23, 21:19, 15:13) uzvarēja mājiniecēs Jekaterinu Birlovu/Jevgēņiju Ukolovu, kurām Maskavā ticis 13.numurs.

Ceturtdien latvietēm jātiekas ar Šveices duetu Lauru Kaluori/Dunju Gersoni (29.).

Ar divām uzvarām divās spēlēs Graudiņa/Kravčenoka apakšgrupā atrodamas līderpozīcijā un nodrošinājuša vietu izslēgšanas turnīrā.

Jau ziņots, ka no pašmāju sportistiem kā pirmie trešdien kortā devās Mārtiņš Pļaviņš un Edgards Točs, kuri cieta zaudējumu. Vēlāk savu otro maču aizvadīs Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš.

Apakšgrupu uzvarētāji uzreiz iekļūs izslēgšanas turnīra otrajā kārtā, bet otro un trešo vietu ieguvēji “play-off” cīņas sāks no pirmās kārtas.