Graudiņa: Varējām nospēlēt vēl labāk

0 Komentāru
Graudiņa: Varējām nospēlēt vēl labāk
ROMĀNS KOKŠAROVS, F64

Latvijas duetam Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka pirmajā Eiropas čempionāta pludmales volejbolā spēlē vēl palika rezerves, sarunā ar ziņu aģentūru LETA pēc mača teica Tīna Graudiņa.

Turnīrā ar piekto numuru izliktās Eiropas čempiones Graudiņa un Kravčenoka pirmajā spēlē šajā čempionātā ar 2-0 (21:14, 21:14) apspēlēja Somijas sportistes Rīku Lehtonenu un Nīnu Ahtiainenu, kuras Jūrmalā spēlē ar 28. numuru.

“Bijām labi noskaņojušās spēlei un gribējām pretinieces pārspēt jau no paša spēles sākuma,” pēc spēles teica Graudiņa. “Bijām izstrādājušas mača plānu ar treneri Andri Krūmiņu un pie tā pieturējāmies. Bijām labākas par pretiniecēm, un rezultāts varēja būt vēl lielāks, jo pirmajā setā man divreiz nosvilpa nepareizu piespēli.”

“Varbūt mums par labu nāca piespiedu atpūta pirms čempionāta,” piebilda Kravčenoka. “Vasarā labi pastrādājām, un varbūt šī pauze bija nepieciešama.”

Graudiņa ar lepnumu rāda pašas sašūto matu turētāju Latvijas karoga krāsās, jokojot, ka Covid-19 pozitīvā testa dēļ divu piespiedu pauzes nedēļu laikā nodarbojusies ar rokdarbiem.

“Reakcija uz bumbu bija nedaudz novēlota – ķermenis uz domu reaģēja nedaudz lēnāk nekā parasti,” par dīkstāves sekām saka sportiste. “Uz beigām jau bija labāk.”

“Bumbas kontrole nebija tik laba,” piebilst pāriniece Kravčenoka. “Pirms spēles nebija grūti. Biju tik priecīga, ka mums tomēr atļāva startēt. Bija prieks un optimisms.”

Graudiņa uzsver, ka kopumā abām divām dueta dalībniecēm otrdien labi padevās visi spēles elementi. “Tomēr pirmā seta vidū iekarsu,” atzīst volejboliste. “Uzbrukumā gribējās stipri iesist bumbu smiltīs, gūstot punktu. Vēsa prāta pietrūka.”

Kravčenoka uzreiz piemin, ka pāriniece ļoti labi servējusi, kam uzreiz piekrīt arī Graudiņa.

“Labi nospēlējām kā komanda,” beidzamos uzsvarus spēles analīzē saliek jūrmalniece. “Man nebija daudz ar bloku gūtu punktu, taču ar bloku novirzīju bumbas lidojumu uz Anastasiju, kurai bija vieglāk bumbas atstāt gaisā un pēc tam gūt punktu.”

“Nospēlējām akurāti,” precizē Kravčenoka.

0 Komentāru