Graudiņa un Ņečiporuka ar divām uzvarām sāk pasaules U19 čempionātu

Pievienot komentāru
Graudiņa un Ņečiporuka ar divām uzvarām sāk pasaules U19 čempionātu
Foto: LETA

Talantīgās Latvijas sportistes Tīna Laura Graudiņa un Paula Nikola Ņečiporuka ceturtdien izcīnīja divas uzvaras Kiprā notiekošajā pasaules U19 čempionātā pludmales volejbolā, savukārt Kristaps Šmits un Mihails Samoilovs turnīru sākuši ar mainīgām sekmēm.

Graudiņa un Ņečiporuka pirmajā mačā ar rezultātu 2-0 (21:12, 21:13) apspēlēja polietes Martinu Klodu un Moniku Gožku. Savukārt otrajā mačā Latvijas duets ar rezultātu 2-0 (21:16, 21:17) pārspēja Tajdu Lovsinu un Spelu Morganu no Slovēnijas.

Grupas pēdējā mačā Graudiņai un Ņečiporukai piektdien pretim stāsies Eduarda Santusa Lisboa un Viktorija Lopisa Pereira Tošta no Brazīlijas. Pēc divām spēlēm Latvijas un Brazīlijas duetiem ir pa divām uzvarām, bet Polijas un Slovēnijas pāriem – pa diviem zaudējumiem.

Tikmēr Latvijas puišu duets Šmits un Samoilovs ceturtdien apakšgrupas pirmajā spēlē ar 2-0 (21:17, 21:8) apspēlēja Nīderlandes sportistus Mēsu Blomu un Rikardo Termošuizenu. Vēlāk ceturtdien Šmits un Samoilovs ar rezultātu 1-2 (21:15, 19:21, 13:15) piekāpās vāciešiem Milanam Zīversam un Svenam Vinteram. Latvijas duets piektdien apakšgrupas noslēdzošajā mačā tiksies ar Ali Šahbazi un Alirezu Agajangasabu no Irānas.

Pēc divām spēlēm Vācijas duetam ir divas uzvaras, Latvijas un Irānas pāriem ir pa vienam panākumam, bet Nīderlandes sportistiem – divas neveiksmes.

Graudiņa un Ņečiporuka pamatturnīrā bija iekļuvušas automātiski, bet puišu turnīrā trešdien kvalifikāciju izdevās pārvarēt Kristapam Šmitam un Mihailam Samoilovam.

Pamatturnīrā piedalās 32 pāri, kas sadalīti astoņās apakšgrupās. Izslēgšanas spēlēs iekļūs katras grupas trīs labākie dueti, turklāt pirmās vietas izcīnījušajām komandām pirmā izslēgšanas spēļu kārta būs brīva.

Vēl no Latvijas sportistiem Atvars Ozoliņš un Rihards Lazdiņš trešdien zaudēja jau kvalifikācijas pirmajā kārtā, bet Dārta Lūse un Annija Jurdža apstājās noslēdzošajā, trešajā, kārtā.