Graudiņa/Kravčenoka olimpiskajā turnīrā uzvar Kenijas duetu un izcīna otro vietu apakšgrupā

2 komentāri
Graudiņa/Kravčenoka olimpiskajā turnīrā uzvar Kenijas duetu un izcīna otro vietu apakšgrupā
AFP/SCANPIX

Latvijas pludmales volejbola duets Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka izcīnīja otro vietu Tokijas olimpisko spēļu apakšgrupā, kvalificējoties astotdaļfinālam.

Ar 16.numuru sacensībās izsētais Latvijas pāris Graudiņa/Kravčenoka grupas pēdējā spēlē sestdien ar rezultātu 2-0 (21:6, 21:14) apspēlēja Kenijas duetu Gaudensija Makoha/Breksaidsa Hadambi (21.).

Pretinieču kļūdas serves uzņemšanā ļāva Latvijas duetam ātri iegūt drošu vadību pirmajā setā un uzvarēt ar 21:6. Otrajā setā kļūdas pašu servē deva pretiniecēm iespējas gūta vairāk punktu, taču ne tik daudz, lai varētu cerēt uz rezultāta izlīdzināšanu. Setā tika izcīnīta uzvara ar 21:14, gūstot panākumu arī visā mačā.

Abi dueti savā starpā līdz šim nebija tikušies.

Latvietes ar 1-2 (13:21, 21:16, 11:15) ir piekāpušās ASV duetam Kellija Kleisa un Sāra Sponsila (9.), bet ar 2-1 (21:15, 12:21, 15:12) ir pārspējušas brazīlietes Anu Patrisiju Silvu Ramosu un Rebeku Kavalkanti Barbozu Silvu (4.).

Pirms kortā devās latvietes, ASV pāris ar 2-1 (17:21, 21:19, 15:11) pārspēja brazīlietes.

Trīs uzvaras D grupā ir ASV duetam, divi panākumi latvietēm, viens brazīlietēm, bet bez panākumiem olimpiskās spēles noslēdza kenijietes.

Latvijas duets Pļaviņš/Točs, kurš spēlēs izsēts ar 14.numuru, savu spēli sestdien ar Meksikas pāri Hosue Gastons/Hosē Rubio (23.) aizvadīs plkst.9.

Gan vīriešiem, gan sievietēm dalību astotdaļfinālā nodrošinās visu sešu grupu divas labākās komandas, kā arī divas labākās trešo vietu ieguvējas. Vēl divas vietas astotdaļfinālā vienā “laimīgo zaudētāju” mačā noskaidros pārējās četras trešās vietas ieņēmējas.
2 komentāri