”French Open” čempione Ostapenko varēs atpūsties Īstbornas WTA ”Premier” turnīra pirmajā kārtā

Pievienot komentāru
”French Open” čempione Ostapenko varēs atpūsties Īstbornas WTA ”Premier” turnīra pirmajā kārtā
Foto: REUTERS/SCANPIX

Latvijas tenisa zvaigzne Aļona Ostapenko Īstbornas WTA “Premier” sērijas turnīru, kas viņai būs pirmais pēc triumfa Francijas atklātajā čempionātā, sāks no otrās kārtas, noskaidrojies izlozē.

Pašlaik 20 gadus vecā Ostapenko pēdējās nedēļas nav spēlējusi, bet jau pēc astoņām dienām sāksies prestižais Vimbldonas turnīrs. Uzvara Francijas atklātajā čempionātā Ostapenko ļāva pakāpties uz pasaules ranga 12.vietu, kas ir jauns Latvijas rekords. Tiesa, šonedēļ rangā viņa vienu pozīciju zaudēja.

Īstbornas turnīrā Ostapenko izlikta ar desmito numuru, kas viņai pirmo kārtu devis brīvu. Otrajā viņai būs jātiekas ar Spānijas tenisisti Karlu Svaresu Navarro (WTA ranga 26.vieta) vai krievieti Jekaterinu Makarovu (WTA 43.), kura šajā turnīrā triumfēja 2010.gadā un uz zālāja seguma allaž demonstrējusi labu sniegumu.

Sacensības Īstbornā pulcēs spēcīgu dalībnieču sastāvu, jo turnīrā spēlēs astoņas ranga pirmā desmitnieka spēlētājas – nespēlēs tikai bērna gaidībās esošā amerikāniete Serēna Viljamsa un traumu guvusī Ukrainas pārstāve Jeļina Svitoļina. Līdz šim Ostapenko Īstbornas turnīrā spēlējusi vienu reizi – pērn pirmajā kārtā izdevās pieveikt krievieti Darju Kasatkinu, bet nākamajā mačā piedzīvota neveiksme pret Dominiku Cibulkovu no Slovākijas. Prestižais Vimbldonas čempionāts sāksies 3.jūlijā.

Lasi vēl