Komentāri

Francijas atklātā tenisa čempionāta organizatori par nepiedienīgu rīcību otrdien no turnīra izslēdza mājinieku tenisistu Maksimu Amū, kurš pēc neveiksmes pirmās kārtas cīņā, sniedzot interviju, centās noskūpstīt televīzijas kanāla “Eurosport” reportieri.

Amū, kurš pasaules rangā atrodas 287. vietā, pirmdien pirmās kārtas cīņā ar 3-6, 2-6, 4-6 zaudēja turnīra 22.raketei Pavlo Kuevasam no Urugvajas. Pēc cīņas Amū intervēja “Eurosport” reportiere Meilija Tomā, taču tenisists kādā brīdī apķēra viņu ap pleciem un kaklu, cenšoties noskūpstīt, lai gan reportiere tam pretojās. Jāpiebilst, ka šis incidents norisinājās televīzijas tiešraides laikā. “Man tas bija ļoti nepatīkami. Ja tas nenotiktu tiešraides laikā, es viņam [Amū] būtu iesitusi,” vēlāk atzina Tomā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Tikmēr sacensību rīkotāji otrdien lēma Amū izslēgt no turnīra un atņemt viņam akreditāciju. “Tā bija nepiedienīga rīcība attiecībā pret žurnālistu,” teikts organizatoru paziņojumā. Amū ar nepieklājību izcēlās jau turnīra kvalifikācijas cīņās, kad spēles tiesnesim veltīja kliedzienu – “Kāpēc Tu te atrodies?”. Tenisista rīcība sacēlusi arī pamatīgu ažiotāžu Francijā, jo “Eurosport” tiešraidē bija redzams, ka studijā esošie tenisa eksperti par Amū izdarībā uzjautrinās.

“Normālā pasaulē Maksimam Amū vajadzētu doties uz tiesu un atbildēt par seksuālu uzmākšanos,” sociālajā vietnē “Twitter” rakstīja franču žurnālists Klods Askolovičs. “Viņš skūpstīja ar spēku, viņa centās izvairīties. Viņš turēja aiz kakla, bet ikviens… smējās…,” sašutumu pauda Francijas politiķe Sesīlija Duflo.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl