Francijas olimpiskās medaļas cerība kārtslēkšanā Lavilenī ieskrējienā pirms sacensībām sastiepj potīti

0 Komentāru
Francijas olimpiskās medaļas cerība kārtslēkšanā Lavilenī ieskrējienā pirms sacensībām sastiepj potīti
IMAGO IMAGES / SCANPIX

Francijas kārtslēcējs Reno Lavilenī svētdien mazāk nekā divas nedēļas līdz Tokijas olimpiskajām spēlēm guva potītes sastiepumu, iesildoties pirms sacensībām Francijas ziemeļos.

2012.gada olimpiskais čempions, kas ir viena no galvenajām Francijas vieglatlētikas komandas cerībām uz medaļām Tokijā, neveikli piezemējās uz paklājiem un nekavējoties izstājās no sacensībās Sotevilā pie Ruānas.

Medicīniskā izmeklēšana uzrādīja kreisās potītes sastiepumu, tomēr viņa dalība Tokijas spēlēs, kurās kārtslēkšanas kvalifikācija paredzēta 31.jūlijā, nerada šaubas.

“Skaidrs, ka tas nav ideāls scenārijs manām pēdējām sacensībām pirms olimpiskajām spēlēm,” “tviterī” ierakstīja 34 gadus vecais Lavilenī. “Atstāju slimnīcu ar “uzmundrinošu” spriedumu – lūzuma nav, ir pamatīgs sastiepums. Dienu skaitīšana pirms Tokijas sākas.”

Pēc vairākām sezonām, kas savainojuma dēļ francūzim jau ir izbojātas, viņš šoziem pieveica iespaidīgo 6,06 metru augstumu, taču pēc tam guva ikru muskuļu traumu, kas liedza viņam piedalīties Eiropas čempionātā telpās Polijas pilsētā Toruņā.

Francūzis atpūtās sešas nedēļas, taču atgriešanās ir bijusi veiksmīga – šobrīd viņš ar 5,92 metriem ir otrajā vietā pasaulē, atpaliekot vien no zviedru brīnumbērna 21 gadu vecā pasaules rekordista Armanda Duplanta, kurš lēcis 6,10 metru augstumā un ir galvenais favorīts uz olimpisko zeltu Tokijā.

Olimpiskās spēles Tokijā plānotas no 23.jūlija līdz 8.augustam.

0 Komentāru