Komentāri
FOTO: Vējonis pasniedz sportistiem Valsts prezidenta balvu vieglatlētikā
Foto: LETA ()

Par sasniegumiem Valsts prezidenta balvā vieglatlētikā, kas jūnijā norisinājās Valmierā, Valsts prezidents Raimonds Vējonis šodien pasniedza balvu par labāko rezultātu individuālajā vērtējumā soļotājai Agnesei Pastarei no Latvijas un diska metējam Gerdam Kanteram no Igaunijas, informēja prezidenta Preses dienestā.

Savukārt Valsts prezidenta balvu komandu kopvērtējumā un arī vīriešu konkurencē ieguvusi Latvijas vieglatlētikas izlase, bet sieviešu konkurencē – Lietuvas izlase.

“Šovasar, lai arī rudenīgos apstākļos, sportisti uzstādīja augstvērtīgus rezultātus – tika izpildīti gan olimpisko spēļu normatīvi, gan pārspēti šo sacensību līdzšinējie rekordi. Paldies, ka sagādājāt saviem atbalstītājiem, līdzjutējiem un tuviniekiem skaistus un emocionālus brīžus!” sacīja Valsts prezidents.

Foto

Vējonis pauda gandarījumu, ka Valsts prezidenta balva vieglatlētikā kļuvusi par ikgadējām sacensībām sportiskajā un dinamiskajā Valmierā. Viņš pateicās sacensību organizatoriem – Valmieras pilsētas domei, Vidzemes Olimpiskajam centram un Latvijas Vieglatlētikas savienībai – un atbalstītājiem, kuri palīdz uzturēt dzīvu un stipru sacensību tradīciju.

Vieglatlētiem Valsts prezidents novēlēja izturību arī turpmākajā treniņu darbā un neizsīkstošu gribasspēku ceļā uz arvien jaunām sporta virsotnēm.

Valsts prezidenta balvas izcīņas sacensības šogad notika no 10. līdz 11.jūnijam J.Daliņa stadionā Valmierā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl