FOTO: urā! Velc ārā slēpes! Uzzini, kurās Latvijas vietās vari nodoties ziemas priekiem!

Komentāri
FOTO: urā! Velc ārā slēpes! Uzzini, kurās Latvijas vietās vari nodoties ziemas priekiem!
Foto: lembergahute.lv ()

Beidzot Latvijā ir sākusies ziema, tas nozīmē, ka visi šā gadalaika aktīvās atpūtas cienītāji var izbaudīt ziemas priekus pēc pilnas programmas! Līdz ar pirmajiem mīnusiem ir sākušas darboties aktīvās atpūtas vietas, savukārt dažas tiks atvērtas jau pēc pāris dienām. Mēs piedāvājam ieskatīties vispopulārākajās Latvijas slēpošanas vietās, uz kurām vari doties jau šodien vai arī šīs nedēļas nogalē.

Rīgas Ziemas Sporta un atpūtas parks ”Uzvaras parks”

Kur atrodas?

Uzvaras bulvāris 15, Rīga

Kad sāk darboties?

Uzvaras parka trase jau ir sagatavota slēpošanai, kā arī jau ir sācis darboties nomas punkts. Slēpošanas trases izmantošana ar savu inventāru ir bez maksas.

Papildu informācija: http://www.rigaslepo.lv

Foto

Slēpošanas komplekss ”Milzkalns”

Kur atrodas?

“Dižkalni”, Smārdes pagasts, Engures novads

Kad sāk darboties?

Ceturtdien, 5. janvārī, savu darbību no plkst. 12.00 sāk ”Milzkalns”. Būs atvērtas ”Fischer” Sporta trase un 3.trase ar 1. un 2.pacēlāju un Iesācēju kalniņš. Visi kalnā piedāvātie servisi ir pieejami. ”Milzkalna” komanda turpinām ražot sniegu arī uz pārējām trasēm, lai pēc iespējas ātrāk atvērtu vēl vairāk trases! ”Milzkalns” ir viens no populārākajiem Latvijas slēpošanas kompleksiem, kur ziemas priekiem var nodoties visa ģimene. 11 dažāda garuma (līdz pat 320 m) un dažādu grūtības pakāpju trases, kur labi jutīsies gan pilnīgi iesācēji, gan reāli slēpošanas un snovborda guru. Kalns ir aprīkots ar 9 mūsdienīgiem pacēlājiem – 3 enkura, 5 teleskopa tipa un 1 striķa pacēlāju. Šobrīd kalnā ir sagatavotas jau 6 trases gan sportistiem, gan iesācējiem!

Papildu informācija: http://www.milzkalns.lv

Foto

 Ziemas atpūtas centrs ”Žagarkalns”

Žagarkalna vadība informē, ka otrdienas vakarā uzsākta sniega ražošana uz ”Cīruļkalns-1” un ”Žagarkalna” nogāzes. Piektdien šīs divas trases un viena iesācēju trase tiks atvērtas jau ap plkst. 12.00 un līdz 23.00. ”Žagarkalna” komanda turpina cītīgi ražot sniegu, lai pēc iespējas vairāk trases varētu atvērt uz brīvdienām. ”Žagarkalns” ir viens no lielākajiem un populārākajiem ziemas atpūtas centriem Baltijā, kas piedāvā plašu pakalpojumu klāstu ikvienam ziemas sporta veidu cienītājam!

Papildu informācija: http://www.zagarkalns.lv

Foto

Slēpošanas trase ”Riekstukalns”

Kur atrodas?

“Riekstukalns-3”, Baldones pagasts, Baldones novads

Kad sāk darboties?

Sākot ar 5. janvāri, plkst. 14.00 ”Riekstukalns” atsāk ziemas sezonu. Šobrīd droši zinām, ka būs sagatavotas 2 trases – Galvenā trase un Iesācēju trase. ”Riekstukalns” atrodas pavisam tuvu Rīgai, apmēram 30 minūšu braucienā no Rīgas robežas, tāpēc ziemas priekus vari baudīt ne tikai nedēļas nogalēs, bet darba dienas vakaros. Riekstukalna sākotnējais galvenais pakalpojums bija kalnu slēpošana un snovbords, taču izveidota arī distanču slēpošanas trase, kas vilina krietni daudz slēpotājus. Kalnu trases ir piemērotas gan pieredzējušiem slēpotājiem un snovotājiem, gan mierīgāku nobraucienu cienītājiem un arī tiem, kuri tikai tikko atklājuši šos atpūtas veidus.

Papildu informācija: http://www.riekstukalns.lv

Foto

Slēpošanas trase ”Kamparkalns”

Kur atrodas?

Dziļlejas” Lībagu pagasts, Talsu novads

Kad sāk darboties?

”Kamparkalna” vadība savā mājaslapā informē, ka ir sākušies sniega šaušanas darbi un prognozē atvērt pirmo trasi šo sestdien 7. janvārī 10.00 no rīta. ”Kamparkalna” slēpošanas trasē ir pieejama distanču slēpošanas trase, kalnu slēpošanas un snovborda trase, bērnu kalniņš un inventāra noma. Talsu pauguraines augstienes pakājē apgaismotas slēpošanas trases stiepjas 260 m un 350 m garumā, trašu augstums – 60 m un 25 m.

Papildu informācija: http://www.kamparkalns.lv/

Foto

Slēpošanas un atpūtas parks ”Ozolkalns”

Kur atrodas?

Cēsu rajona Amatas novada Drabešu pagasta ”Saulkrastos”, blakus Cīrulīšiem un tikai nepilna kilometra attālumā no Žagarkalna

Kad sāk darboties?

Slēpošanas un atpūtas parka ”Ozolkalna” vadība informē, ka  kalns sāks savu darbību no sestdienas plkst. 9.00 ar zaļo trasi, abiem pacēlājiem, bērnu/mācību kalnu. ”Ozolkalnā” ir piecas garākās slēpošanas trases Latvijā (garums 500 m, augstuma starpība 80m). Darbojas krēslu un enkurveida pacēlāji (kopējā pacēlāju jauda ir 3100 cilvēku stundā), kas uz kalna bez rindām ļauj slēpot 350 cilvēkiem stundā.

Papildu informācija: http://www.ozolkalns.lv

Foto

Slēpošanas kalns ”Lemberga hūte”

Kur atrodas?
Saules iela 141, Ventspils

Kad sāk darboties?
Slēpošanas kalnā ir uzsākt sniega pūšana. Sniega segas sagatavošana turpināsies līdz 8. janvārim, kad plkst. 11.00 plānots atvērt slēpošanas trasi ar centrālo pacēlāju, iesācēju slēpošanas trasi, kameršļūkšanas trasi un bērnu ragaviņu kalniņu. Slēpošanas kalna ”Lemberga hūte” augstums un nobrauciena garums tiek pagarināts katru gadu, kas sasniedzis 240 m. Slēpošanas kalnā ”Lemberga hūte” ir ierīkota slēpošanas trase iesācējiem, snovparks ar tramplīniem, slaidiem un reiliem, snovparks ar tramplīniem iesācējiem, kameršļūkšanas trase un bērnu kalniņš. Servisa ēkā ierīkots inventāra nomas un apkopes punkts ar ģērbtuvēm, dušu, kā arī kafejnīca, kur var nobaudīt dažādas picas, gardus ēdienus un siltus dzērienus.
Papildu informācija: http://www.lembergahute.lv

Foto

Lasi vēl